- iPhone topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Elindult a One UI 8 frissítés
- Lecsap az S26 Ultra az Exynos 2600-ra
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- EarFun Air Pro 4 - a cél a csúcs
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
Új hozzászólás Aktív témák
-
vzsryl
nagyúr
válasz
Qwertrt #7366 üzenetére
3dmark-al ne foglalkozzál, mert elavult. Kb. ez róla a véleményem. Azt meg még mindig nem árultad el, hogy mi az a Civ.
A quad procikat azok veszik, akik időtálló rendszert akarnak és esetleg éjjel-nappal konvertálgatnak. Az E5200 meg nem hajt ki semmilyen VGA-t. Ha egy játék 2 szálon tud dolgozni és magas órajeleket kíván, akkor az E5200 tuninggal ezt simán leküzdi. Viszont ha egy játék már több szálon mozog 2-nél, akkor meg akárhogy húzod az E5200-t, nem lesz elég a játéknak, lásd GTA4.
Mivel úgy tűnik, hogy a játékok abba az irányba fognak fejlődni, hogy 3-4 (idővel esetleg még több) magot használnak ki, így a Quad procik megvétele nagyon jó beruházás lehet, mert a kétmagosok kevesek lesznek.
De egyelőre aki négymagos procit vesz, az nem azért teszi, hogy játékokban jobban teljesítsen a rendszer (kivéve GTA4 stb..), hanem azért, hogy a több magot kihasználó programok gyorsabban végezzenek bizonyos műveletekkel.
Viszont vannak emberek akik csak azért veszik a négymagos procikat, hogy verjék rá a nyálukat, de az ilyesmivel hülyeség foglalkozni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5800X / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Bomba ár! Dell Latitude E6220 - i7-2GEN I 8GB I 128SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Xiaomi 11T 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 256 GB-100%-3 hó gari!
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Stílusos megjelenés, megbízható teljesítmény
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest