Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz #Morcosmedve #3438 üzenetére

    Megvan a viz. 290X-et szervalok FC blokkal a Ti helyere atmenetileg, nincs ido jatszani.

    Az MSi lapot ket dolog miatt csereltem le. Egy, az OC Socket. Igen, benchekre, tesztelni kell. A masik pedig az ara. Jo penzert tuladtam rajta, es atszamolva maradt 44k-m, miutan megvettem a Champion -t. Mar az elejen azt kellett volna vennem, nem a meregdraga MSi lapot.

    A cpu -kat nem azert cserelgettem, mert rosszak voltak. Hanem mert jo uzletnek tunt. 5820K-val kezdtem, azt a 5960X-ig nem csereltem le. Az van most SAS -nal. Egy teljesen vallalhato peldany. Az 5960X-ek darabjat £520 -ert vettem. Az elso £1000 -ert ment el, a masodik £910 -ert, ugyan az a batch, majdnem ugyan ugy mentek. A 3., ami az uj bachek tekinteteben kicsit atlagon feluli volt, pont olyan, mint Akoskanal, az meg £690 -ert talalt gazdara.(pontosan kaptam egy 5820K-t £250-ert, es a maradekot kp.-ban) Ez volt a dolog uzleti resze... Postat, csomagolas ktg. -t levonva kicsivel tobb, mint £1000 -et kerestem rajta. Ebbol lett a Ti, a tobbi meg ment felre a lakodalom alapba.

    A memoriat pedig kivancsisagbol vettem meg, volt ra 53% kedvezmegy. Elhoztam, beraktam, egybol quad -ba, OC nem ment, masnap vittem vissza, penz vissza. Tudtam hogy rossz lesz bele, de nagy volt a kisertes a jo ar miatt. Megprobaltam, legalabb autoztam egyet arrafele is.

    A tobbire nem valaszolok, leirtam, hogy befejeztem. :R En leirtam a velemenyemet, tapasztalatomat, az valtozni sem fog, eszi-nem eszi. Igazabol az elsore sem akartam valaszolni, csak sok valotlan dolgot allitottal, es engem is belekevertel, igy kenytelen voltam.

    mod: Nem ertem, hogy tudtad a Champion -t olyan aron megvenni. Bar ha emlekeim nem csalnak, akkor volt keszlethianyon, igy magas volt az ara. Amikor en vettem, akkor atszamolva kb. 80k volt.

    Mindentol fuggetlenul, eltekintve a vitatol is, nekem tovabbra sincs problemam Veled. Ezutan is ugyan ugy kommunikalhatunk, es szerintem most sem mentunk at trollba. Ennyi belefer. Emberek vagyunk, van velemenyunk, es ez egy forum, ahol meglehet ezeket vitatni.

    Peace

    Azert majd egy aida tesztet rakhatnal a 3000-es, vagy 3200-as memokkal. Meg mindig varom. Aztan linkelek egy eredmenyt defaulton, ertsed default -on, es egyet 3000-es memokkal, es a hozza tartozo idozitessel. Ebbol kiderul, hogy hol is all a Haswell-E vs. Skylake, es majd latni fogod azt is, miert nem kell az X99-ben a memokat huzni, miert jo a quad ch.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák