- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Azonnali mobilos kérdések órája
- iPhone topik
- Képen az iPhone 17 Pro kétféle akkumulátora
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
DonMedve
addikt
Jah látom!Hát itt ne fog elférni szegény hűtő!Látom még a tied sem,vagyis alig.Max úgy ahogy nálam van,vagy ahogy elforgattad a TX-et,és hátra teszed a ventit,arra az oldalra ahol a noctuad van!A Noctuat megfordittod,hogy befele fújja rá a levegőt!A tápra rátérve a CM-nél csak tudták mit csinálnak,meg gondolom a ph-n sem akármiért kapott különösen ajánlött minősittést!De,hogy én is megnyugtassam a lelkem
,kicsit megemeltem,nehogy gond legyen.De amig nme volt alatta semmi addig sem volt gond!
-
DonMedve
addikt
Szerintem megveheted.Nekem is elfért,igaz nincs akkora hűtő a csigabájton,mint az MSI-n.De van ott akkora hely talán.De én a memóriák miatt voltam kénytelen elforgatni 90°-al.
Igy ahogy a képen van nem igazán volt jó a felállás.Igy meleg volt ami teljesen érthető!Ezen felbúzdúlva a szemben lévő oldalra tettem a ventillátort.Plusz a ház tetején van két ventihely kialakitva,oda tettem 2 lassanforgó 8-as ventit.igy adódott a fenntebb látott hőmérséklet!
Most nézem,hogy majdnem olyan a memed mint az enyém.Csak neked ReaperX,nekem sima Reaper van.Valszeg neked is oda fog menni a hűtő ahova nekem.Mondjuk ez attól is függ hol a táp.Az is útba lehet!
De ha nincs más akkor hátúlra teszed és kész!
-
Dops
tag
azt a live update-et megcsináltam és kiirta h van egy frissités a laphoz.frissitette majd ujraindult.és utáne már engedi 1400fölé állitani az fsb-t mostmár a többit kell kitalálgatnom/kitapasztalgatnom hogy hogy jó és kész is.
bár lehet a táp kevés a nagyobb tuninghoz nem
a konfigom az aláirásomban. a táp Chieftec 550W.
üdv. Imi
Új hozzászólás Aktív témák
- Motoros topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Linux haladóknak
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Elvette a PCI Express 5.0-t az egyes alaplapjaitól a Gigabyte
- Építő/felújító topik
- Logitech Z906
- PlayStation 5
- Raspberry Pi
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Apple iPhone 16 Pro Max - Desert Titanium - Újszerű, Karcmentes,256GB
- LG 27GR95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G5 - i5-8G I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i3-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" HD I W10 I HDMI I Cam I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest