Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz Tin #77 üzenetére

    Ez a kiforrott szoftver mantra úgy ahogy van butaság. Gondolod nulláról írták meg az egészet? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Szalmabábozol.
    Miért nevezel haternek bárkit is? Itt többen megvették a terméket. Megvetted te is és most fáj, hogy nem hozza a szintet? Vagy nevezzünk a te analógiád mentén fanboynak? Ugye az már téged is zavarna?! Szerintem fogadd el, hogy eltérőek a vélemények, és szakmaiatlan hülyeségelbe ne kapaszkodj.

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • Navaren

    aktív tag

    válasz Tin #77 üzenetére

    Szerintem jó, ha jelen vagy ilyen topikban, tudsz és van is mit mondanod a telefonról, ami sokaknak - köztük nekem is - azonnal releváns, csak az ellen a cikk ellen, ami azt fejtegeti, hogy a kamera még hol nem tart ott, ahol a potenciálja sejteti (bár szerintem bőven vállalható), nem érv, vagy válasz, hogy oké, de cserébe szoftveresen meg másban meg jobb, illetve szerintem az sem állja meg teljesen a helyét, hogy a most bemutatott, most szupertrendi, most releváns csúcsmotyó friss kameratesztje kvázi irreleváns, mert a Samu telefonok fotós képességei mindig x hónappal a bemutató után lesznek majd 'készek', és majd nyáron kellene.
    Nem azért, mert ne így lenne, hanem mert célt téveszt.

    Sajnos tényleg így van, hogy sokszor nagyjából vállalható, de attól még félkész szoftverek jönnek, az egyéves frissítési ciklus valszeg tényleg nem enged teret többnek - és erre az sem válasz, amit pl. Apple csinál, ahol beharangoznak egy feature-t a bemutatón, ami MAJD a következő nagy update-tel jön az új cuccra (Deep Fusion, ProRes, stb.).
    Csak attól, hogy ez ipari sztenderd, még nem biztos, hogy jól van így.

    Egy mostani állapotot tükrözni hivatott írás pedig nem szólhat arról, hogy majd nyáron mi lesz.
    Ellenben szívesen olvasnék egy update - posztot később, mondjuk pont épp nyár elején.

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák