- Yettel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Új Trónok Harca telefon érkezik
- Magisk
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Fotók, videók mobillal
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Hirdetés
-
Mobilarena
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peter M
tag
válasz
rgeorge #24869 üzenetére
Direkt megnéztem neked Biosban:
Tehát Discretere van beállítva mert win induláskor amikor vált az intel és az nvidia között akkor eldobja a kalibrált színprofilt, és SU is meghülyül (New OpenGL device detected) úgy hogy ez csak részben igaz, ha ezek nem érintenek akkor ok.
-
Peter M
tag
válasz
rgeorge #24869 üzenetére
Rászoktam laptopvideo2go-s driverekre így nem vagyok hozzákötve a Lenovo-s áprilisi driverhez. Azóta Optimus mondhatjuk, hogy ok már a 3dsMax,SU sem jelent gondot neki.
Viszont érdekes külső VGA eszköznél néha nem optimális a működése de ez valószínű Optimus hülyeség mert a más Optimusos gépnél is ua így "behülyül". Nem tudod Cloneozni, kiterjeszteni OK de Clone-t eldobja vagy csak Extended megy.
W520
-
Peter M
tag
válasz
rgeorge #24865 üzenetére
W520: Alaplaphiba volt, azóta 85 fok fölé még FurMark és Intel Throtlingal se ment, most meg 45-49 fok attól függ, hogyan állítgatja magát az i7.
(érdekes mert Lenovo Forumban volt néhány bejegyzés Lengyelektől elkezdve Amerikaikig és a vége mind alaplapcsere volt, bízom benne csak egy adott szériát érintett, én kaptam vele új hűtőt is)
-
Peter M
tag
válasz
rgeorge #24738 üzenetére
Aham USA.
Hát szerintem erre egyedül az mSata ebben a pillanatban a megoldás.
Érdemes lenne elgondolkodnod a Dell M4600 FirePro karival vagy a HP 8560w Dreamcolorral, én ezeken agyaltam de semelyik sem volt elérhető amikor én vettem a W520-at.
Tényleg nem tudja valaki, hogy a color sensoros W520 és a síma csak a műanyagba integrált színkalibrátorban különbözik, tehát utólag is beszereltető vagy más is van pl az alaplapon. (amit kétlek)
-
Peter M
tag
-
mitulabattyi
aktív tag
válasz
rgeorge #24641 üzenetére
A csatlakozót nem lehet átszerelni, mert rá van forrasztva a panelra, a felső a thinkpad-catlakozó, az alsó pedig a szabványos notebook-ATA optikai meghajtó csatlakozója.
Vagy rosszat rendeltél, vagy az eladó küldött rosszat.
(gondolom azért mondja, hogy szereld át, mert pl régebbi Dell/HP gépeknél valóban át lehet rakni a Dell/HP-féle csatlakozót, akármelyik szabványos noti DVD-meghajtóra. (Az már más kérdés, hogy működik-e, mert itt nincs master/slave jumperelési lehetőség...) -
Gondwana
addikt
válasz
rgeorge #23519 üzenetére
Annyi volt csak, hogy a kb. 2005-2006 előtt piacra dobott IDE HDD-k jelentős része nem kellően jól kezelte az iddle-immediate utasításokat (állítólag van többféle is), azaz amikor a fejet úgy kell parkolnia, hogy a cache tartalmát nem törli. Néhány HDD-hez létezett külön IBM firmware, ami ezt külön implementálta, de utána gyakorlatilag minden gyártó beletette ennek a saját megvalósítását (tehát nem G-szenzor az IDE HDD-ben, hanem a képesség, hogy tudjon mit kezdeni egy olyan utasítással - ami egyébként az ATA szabvány része, hogy "most kapaszkodj, de ne felejtsd el, hol tartottál")
Szerk.: tototos, igen, mindegyik SATA HDD-vel menni fog.
-
Tim82
félisten
válasz
rgeorge #23517 üzenetére
Arról volt szó, hogy non-approved (tehát nem IBM által gyárilag a notiba szerelt) vinyókkal megy-e.
(O)-(C)-(B) kolléga egyébként meg kicsit félreértett, a szeptemberi hozzászólásomban jeleztem, hogy amint lehet, feltöltenék fotót az igazam bizonyítására. Ez nem vita, csak alá akartam támasztani a korábban általam a topikban mondottakat, ha már nyilvánvalóan tévedek.
R50i? R50e lesz az.
-
kerlas
tag
válasz
rgeorge #23184 üzenetére
Azért ennyire nem kell beparázni, az NVS140-es T61-ek is bírják a strapát rendesen, én órákon át nyúztam World of Tanks-al, ami köztudottan nem egy optimalizált játék, ezért pörgette rendesen a kártyát, de soha semmi bajom nem volt vele, azonkívül, hogy nem egy sebességbajnok.
-
azbest
félisten
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Yettel topik
- Újabb videón a Mafia: The Old Country
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Asztalos klub
- Milyen okostelefont vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- MSI Vector GP76 16 Gamer Tervező Laptop -60% BRUTÁL i7-12700H 16/1TB RTX 3070Ti 8GB FHD 360Hz !!!
- Új HP VICTUS Gamer Tervező Laptop 16,1" -40% Bivaly i7-13700H 14Mag 16GB/1TB RTX 4070 8GB FHD 144Hz
- Új HP VICTUS Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% Bivaly i5-12500H 12Mag 16/512 RTX 4050 6GB FHD 144Hz
- Új HP VICTUS Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% Bivaly i5-12500H 12Mag 16/512 RTX 4050 6GB FHD 144Hz
- TUF Gaming F15 FX506HE 15.6" FHD IPS i5-11400H RTX 3050Ti 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Jo Nesbo: LEOPÁRD (nem olvasott)
- Eladó SAMSUNG Odyssey G3 LS24AG320NRXEN 24'' Sík FullHD 165 Hz 16:9 FreeSync VA LED Gamer monitor
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Lenovo M10 HD 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest