H​i​rd​e​t​és

2018. április 21., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

Mobilarena

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) bubus66

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Egy kis kötetlen beszélgetés céljából gondoltam hogy összehozok egy OFF topikot.

Tényleg ez csak a kötetlen beszélgetések topikja legyen.

Ha valaki szakmai dologgal fordul irányítsuk át a megfelelő topickba

Huawei P9

Huawei P9 Lite

Köszönöm :R

Na akkor vágjunk a lovak közé és beszélgessünk egy jót!!!

Természetesen a Fórum szabályzata itt érvényes és betartása kötelező!!

[ Szerkesztve ]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P Smart

(#2) Cunaja válasza bubus66 (#1) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

:R Királyság! :R

华为ROM专家 ---Romjaimmal kapcsolatban a privátban feltett kérdésekre nem válaszolok. Arra ott a topik!!---

(#3) bubus66 válasza Cunaja (#2) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Köszi kötetlen beszélgetések helye

Köszi hogy beteszed a P9 topikba várjuk az usereket..

Egészségedre..

[link]

[ Szerkesztve ]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P Smart

(#4) Matyi222

Matyi222
(senior tag)

Na éppen BIOS-t flasheltem a laptopomra izgultam, de jó lett :)
Jöhet is egy jó sör :)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5) Cunaja válasza Matyi222 (#4) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Szia!
Ha nem lett volna jó és forrasztott a bios, akkor alaplap kuka. Szerencséd volt! :Y :C

华为ROM专家 ---Romjaimmal kapcsolatban a privátban feltett kérdésekre nem válaszolok. Arra ott a topik!!---

(#6) MK VII

MK VII
(PH! nagyúr)

Üdv srácok...

Nincs valakinek kölcsönbe most egy minimum 8GB-os SD kártyája itt Veszprémben? :D
Rohadtul kéne. :P

(#7) Matyi222 válasza Cunaja (#5) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Már jártam úgy is :) egy Fujitsu laptopom ment a kukába. Lenovo T410 en, 2010-es BIOS volt, mondom lesz ami lesz :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#8) bubus66 válasza MK VII (#6) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Üdv az nincs de egy jó söröm van.. Hu Veszprém az 200 Km tölem

Matyi222

Egészségetekre.

[link]

jaj ki maradt az első hsz-ből itt nem kell nincs OFF

[ Szerkesztve ]

(#9) MK VII válasza bubus66 (#8) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Veszprémben?
Hol vagy, jövök. :)

(#10) bubus66 válasza MK VII (#9) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Á messze Barcs Somogy megye.. küldeném légi postán....

(#11) Gabbbb válasza MK VII (#6) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

2000Ft egy 8 gigás, szerintem azért ez nem akkora összeg, hogy egy p9 tulajnak megérje rohangálni utána ^^

(#12) Matyi222 válasza bubus66 (#8) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Köszi! Már iszom szépen lassan a söröcském :)

(#13) bubus66 válasza Matyi222 (#12) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Egészségedre!!! én most fröccsözök..

Itt ragadom meg az alkalmat Cunaja Topik Gazda úrnak, hogy segített ez a topikot létrehozni.. Köszönöm!! :R

Így van házi igaz jó kis fekete noha.

(#15) MK VII

Tesco nem nonstop??? Nálatok csak van

[ Szerkesztve ]

(#14) Matyi222 válasza bubus66 (#13) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Egészségedre neked is. Jó a fröccs is. Csak ne kannás legyen :) Jó kis hegyi bor... :)

(#15) MK VII válasza Gabbbb (#11) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Igen annyi.. Nem nagy összeg.. Vehetnék belőle jelenleg úgy 30 db-ot, ha akarnék, de nincs nyitva bolt...

(#16) Cunaja válasza MK VII (#9) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

A P7-ben nálam Samu EVO + 64GB van 2 éve, semmi baja.

Megérte az árát.
Mivel Pesten vagyok, nem tudok segíteni kari ügyben. :(

Te csináltad, én csak jóváhagytam. Nem vagyok Úr, csak User. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) MK VII válasza bubus66 (#13) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

10-ig van csak nyitva a Tesco. Már rég nem 0-24-gyes.

(#18) Gabbbb válasza MK VII (#15) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

Vasárnap nyitva tartó multiban is be tudod gyüjteni kis szerencsével.
edit: késve írtam

[ Szerkesztve ]

(#19) bubus66 válasza Cunaja (#16) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

De úr vagy mert tudás van a kezedben és egy úri ember vagy mert bármit kérnek segítesz!!

(#17) MK VII

bocsi nem tudtam mert nálunk nincs csak a helye. pedig lett volna keletje itt a horvát határ szélen

[ Szerkesztve ]

(#20) Gabbbb válasza Cunaja (#16) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

Nekem is ez van. [link]
SD attól még romló eszköz, dobozát és a papírjait nem dobom ki .)

[ Szerkesztve ]

(#21) bubus66

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Uraim Jó ét mindenkinek.

[link]

(#22) MK VII

MK VII
(PH! nagyúr)

Amúgy végre egy olyan offtopik ahova szívesen jövök, ha úgy van...
AMD offtopikba jártam néha, de nem az én világon Intelesként. :D

(#21) bubus66
Jó éjt neked is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23) Cunaja válasza MK VII (#22) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Igen, mert itt lehet csevegni "bármiről" :) Nem lesz tele offal a fő topikunk.

Most én is megyek, mert hajnal óta fent vagyok és folynak a szemeim.

Jó éjszakát! :o

(#24) MK VII válasza Cunaja (#23) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Jóccakát neked is.

(#25) ANDROID??? válasza MK VII (#22) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Pedig az a Tesco 0-24 volt, mindent elkúrnak..

(#26) ANDROID??? válasza MK VII (#22) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Üdv Urak!

Pedig az a Tesco 0-24 volt, mindent elkúrnak..
Fenébe telefonról mobilbézettel nem úgy megy..

[ Szerkesztve ]

(#27) MK VII válasza ANDROID??? (#25) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Jaja.. Az volt...
DE amikor bevezették, hogy nem lehetnek vasárnap nyitva a boltok akkor azt is bevezették, hogy hétköznap csak este 10-ig.. Aztán mióta visszavonták ezt a rendeletet akkor már nem álltak vissza az éjjelnappali nyitva tartásra.

[ Szerkesztve ]

(#28) ANDROID??? válasza MK VII (#27) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Valószínű ez volt az egyik cél vele.

(#29) bubus66 válasza ANDROID??? (#28) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jó reggelt mindenkinek.

(#30) jegenye77 válasza bubus66 (#29) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

Jó reggelt :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#31) bubus66 válasza jegenye77 (#30) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia mi van veled már ezer éve nem jártál a topikba...

(#32) jegenye77 válasza bubus66 (#31) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

P9 esbe voltam párszor. Az van most.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#33) bubus66 válasza jegenye77 (#32) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen a nagy testvér. Megkaptátok már a 7.0-át?

(#34) jegenye77 válasza bubus66 (#33) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

Páran már igen.
Én levagyok még maradva.

(#35) bubus66 válasza jegenye77 (#34) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem kaptad meg még?

(#36) jegenye77 válasza bubus66 (#35) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

Még B137 van ami után ha jól tudom még van egy frissítés és utána a 7 es.
Pedig itt a Német Huawei oldalon írták, hogy sokan megkapták.
Igaz most annyira nem izgat a dolog. Így is tökéletes a készülék :)

(#37) bubus66 válasza jegenye77 (#36) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hát igen akkor hagyni kell ha most jó

(#38) MK VII

MK VII
(PH! nagyúr)

Jó reggelt... Illetve lassan délutánt. :)
Hiába.. Elhúzódott tegnap a romolgatás, de megérte azt a majd 10 órát amit a Nougat felrakására áldoztam.
Remek rom. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) jegenye77 válasza MK VII (#38) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

Várok még vele aztán ha februárban se jön a frissítés akkor felrakom én is.

(#40) MK VII válasza jegenye77 (#39) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Na igen...
Én is mérlegeltem aztán nekiálltam..
A Telekom kommunikációját és frissítési kiadás gyorsaságát figyelembe véve, én még a márciusra is simán tenném azt, hogy valami fejlemény lenne náluk ez ügyben.
Ha a Telekomot kérdeztem, hogy mi van a frissítésekkel akkor azt a választ kaptam, hogy érdeklődjek a Huawei-nél.. Ha a Huawei-t kérdeztem akkor azt a választ kaptam, hogy érdeklődjek a Telekomnál.. Van arcuk na.. :)

(#41) bubus66 válasza MK VII (#40) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia ez olyan mint a 7.0 Teszt a P9 Litenél a Huawei kiírta a FB-re hogy a Single és a Dual is részt vesze benne, erre a Single kimaradta belőle, és a beküldött IMEI meg build szám ( a kettő egyforma volt) alapján az egyik függő a másik független, na erre amire nem tudtam gombot varni..

(#42) Cunaja

Cunaja
(PH! addikt)

Jó reggelt!
[Aki pesti és régi autóval rendelkezik]

(#43) ANDROID???

ANDROID???
(PH! addikt)

Sziasztok!
Hát Huaweiéknél hétvége van, vagy csak a gagyi elnézéstkérő hozzászólásukat formázgatja egy csapat.

(#44) Cunaja válasza ANDROID??? (#43) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Ha pontosítanál, az jó lenne. Mire gondolsz?

(#45) ANDROID??? válasza Cunaja (#44) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

A single simre mégsem beta, csak dualra, félretájékoztatás..

(#46) Cunaja válasza ANDROID??? (#45) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Lehet, nehéz a fejem, de nem értem. Azt akarod írni, hogy a single simre nem jött béta, csak a dualra?

Mert biztos az NFC nem jött össze nekik. :W

A Sonynál a teljes =-es androidot visszahívják, mert annyi baja van.

Gondolom nem akarták kiadni a single simre a búgos romot. Elvileg csak a CUST mappát kellene megpiszkáálni, mert szerintem a kernelben ott van.

[ Szerkesztve ]

(#47) bubus66 válasza Cunaja (#44) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Bocs, hogy én válaszolok helyette de a P9 Lite tesztre gondolt, hogy a szabályzatba kiírásba szerepel a Single tesztje de nem lesz és se elnézés semmi indok, hogy miért nem lesz

(#48) ANDROID??? válasza bubus66 (#47) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

:K

(#49) bubus66 válasza Cunaja (#46) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A 7.0 nem vendor van a cust helyett int ha úgy emlékeznák rá

(#50) Cunaja válasza bubus66 (#49) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Ha adsz egy linket, megnézem neked a romot szétszedve. :R

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.