Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri003

    újonc

    válasz tboldi #66399 üzenetére

    Reggel lehet, hogy megpróbálok egy újabb felvételt készíteni. Viszont kis kiegészítése a dolognak, hogy néhány hete megnézettem a szerelőmmel a dolgot. Igazából nem talált semmit, a szíjat talán levette és feszített is rajta, mert kicsit kilazult. Akkor úgy tűnt, megoldódott a hiba, de szerintem inkább csak nagyon elhalkult. Szóval szerintem még fennáll a jelenség, csak elég halkan és nem biztos, hogy a felvétel vissza tudja adni. Bár hétvégén kívülről is hallottam valami nem oda valót, amikor a feleségem elindult vele.
    A szíj és a görgő tavaly júniusban volt cserélve. Gyártót nem tudok, méretileg elvileg 5PK 1155. Viszont külön lett vásárolva, nem készletben. Ezt azért emelném ki, mert pl. a Bárdinál neten nézegettem és külön vásárolva kb 10e-ből kijön a kettő, de készletben viszont 22-30e körül mozognak. Miben lehet más a készlet, ha ugyanúgy egy szíj és egy görgő van benne? Még talán márkában sem különbözik.
    A hangot már ősszel is produkálta, de nem emlékszem, hogy a szíjcsere előtt is ilyen lett volna.
    Lehet, már rémeket is kezdek látni, mivel az előző használtautó vásárlásunk nem járt túl nagy sikerrel.

  • Feri003

    újonc

    válasz tboldi #66399 üzenetére

    Na készítettem két videót (FHD). Jelenleg nyitott tetővel az utastérben csak indításkor lehetett hallani egy pillanatra a keresendő hangot. De a motortérből is szűrődött ki valami hang, ami a tető lecsukása után jobban hallható. (az olajfolyást majd megnézetem, szerintem csak mellé sikerült önteni kicsit, a szint bőven megvan)
    A másik videó néhány perc járatás után volt.

    https://drive.google.com/drive/folders/1pn-G1BYVJrSVW0A9eLPCsBB3S1FrqNj9?usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák