Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tt-tk

    csendes tag

    válasz Jimmy72 #210 üzenetére

    Sziasztok,
    amikor kínai webshopokon böngésszük a szebbnél szebb és jobbnál jobbnak tűnő, árban megfizethető okostelókat, valójában egy ábrándot kergetünk, de valahol, tudat alatt valamennyien tudjuk, hogy ezekért az előnyökért valamit be kell áldoznunk. Mindvégig csak reménykedni tudunk abban, hogy a "gép" jó cuccot dob nekünk, vagy rosszabb esetben lehetőleg csak annyi hibával, ami még elfogadható, amivel még élvezni tudjuk a szerzeményünket, amivel igazolni tudjuk saját magunk felé, hogy megérte a rizikót, megérte beleugrani az ismeretlenbe, hogy jól döntöttünk.
    Aztán, sok-sok várakozás, emilezés, csetelést (rosszabb esetben egyéb költségek kiperkálását) követően végre kézbe vehetjük és oda vagyunk az örömtől: VÉÉÉÉGREEEE!!!!
    Majd szép lassan előjönnek azok a bizonyos "gyermekbetegségek", amikre tudat alatt számítottunk, hogy lesznek. Az elsőnek nem tulajdonítunk túl nagy jelentőséget, gyorsan megkeressük rá a megoldást, de jön a második-harmadik és kiszeretünk belőle, már csak a hibákat látjuk benne, nem kellene ingyen sem, sőőőt, megfogadjuk, hogy soha többet kínait!

    Ám a világ nem áll meg.
    A kínai csoda nem kér engedélyt arra, hogy tovább hódítsa a világot.
    Akár akarjuk, akár nem, átszövi minden pillanatunkat.

    Amikor februárban megjött a HT7-em, már az első bug-nál felismertem, hogy jó a cucc, de olyan, mint anno, a 80-as években a Dácsiák voltak: átvétel után el kellett vinni egy szakihoz, aki meghúzta a csavarokat, beállította, amit a gyárban, szereléskor nem állítottak be, mai kifejezéssel élve: finomhangolta a verdát, hogy ezáltal az amúgy jó vasból örök darabot varázsoljon.
    Nálam a HT7 pont így működik: az első szemlét követően meghúztam minden csavart, ha kellett, meglazítottam és szeretettel használom.
    Nekem bejött.
    Pedig, ahogy Jimmy72 írtad, "csak" egy 15 ezres telefon.

    Sok ehhez hasonló videó van fent a youtube-on, én most ezt teszem be, nézzétek, feleim, zümtükkel:
    [link]

    Derűs vasárnap délutánt,
    és ne bosszankodjatok,
    inkább sétáljatok egy nagyot és élvezzétek a napsütést.

    Üdv,
    tt-tk

    UI: ...ha megnézitek a videót, akkor láthatjátok, hogy a fertőzés a 7:57-nél kerül rá a telóra...

  • Teplic

    tag

    válasz Jimmy72 #210 üzenetére

    Ezek azok a csavarok, amik ott vannak közvetlenül ha levesszük a hátlapot?
    Vagy hátlap le, az ottani 6-8 csavar ki, panel ki és az azon található csavarok?

Új hozzászólás Aktív témák