Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bgyg1

    aktív tag

    válasz SárkánySzív #46 üzenetére

    Szia!

    A redmi 3-hoz képest doboz hangja van a mikrofonnak, frissítés nincs hozzá, miui rommot nem tudok hozzá, kamera pocsék, de orvosolható a camera fv 5 app-al. További felhasználói funkciói egyenlőre jók. Első nap az akksi lemerült teljes töltés után, nem tudom hanyadik töltés után tér észhez, mert egy 3000 mah-nek legalább 2 napot ki kell húznia.

  • Jqwertyz

    csendes tag

    válasz SárkánySzív #43 üzenetére

    Szia!
    (Homtom ht16pro)
    En mar 19 napja nyuzom... Gyari szoftverrel, gyari frissitesekel
    Semmi romolas, buveszkedes.
    Az arahoz kepest szerintem nagyon jo!

    Az aksija nagyon jo! birja ket napig atlagos felhasznalasnal. Ha elkezdek rajta videot nezni, akkor 7-8 ora alatt lemerul. Viszont gyorsan toltodik.

    A gps-hez leginkabb turelem kell, de ha egyszer megtalalta a jelet mar nemigen veszti el.

    A kameraja gyengebb mint a zuk z1-e. Viszont sokkal jobb, mint a jiayu f1 :)) De en elsosorban dokumentumok digitalizalasara hasznalom es arra tokeletes. Normal fenyviszonyoknal a gyerekrol is egesz jo kepeket csinal. Gyari kamera szoftverrel es egy nagyon bena fotossal ;)
    A ledvaku fenykepezeshez teljesen hasznalhatatlan, de lampanak tokeletes.

    A zuk z1 hez kepes neha be tud lassulni, de nem veszes. Olyankor kidobalok mindent a memoriabol (ezt zsenialisan egyszeruen a kozepso gond hosszan lenyomva tartasaval meg lehet oldani) es maris lelkesen teszi a dolgat.

    Nekem a kezelo felulete nagyon bejon. Minden kezre all, vannak benne otletes dolgok, de ez abszolult izles es szokas kerdese. Engem zavar benne, hogy a magyar billentyuzetem is tele van egyeb furcsa karakterekkel, igy nehezkes hasznalni, ezert aztan mint latszik, nem is hasznalom. Ezen egy hozzaerto tuti tudna valtoztatni szerintem.

    A hangszoroja kicsit rekedt.
    Fullhallgatoval teljesen jo.
    Telefonalasnal meg soha nem volt gondom, tisztan, normalisan hallani mind a ket oldalon.

    Nekem az elso sim foglalatba le kellett reszelnem a kartyabol, mert kulonben nagyon passzentos. A masodik sim foglalat tokeletes.
    Ha adaptert hasznalsz, mert pl. nano kartyad van, akkor azt szinte a csippig le kell reszelni (de legalabbis addig, hogy az adapterbol ne logjon ki), mert az adapterrel egyutt nem fer be.
    Sd kartyam nincs, azt nem tudtam kiprobalni. Az adapter viszont nekem az elso foglalatba nem ment be.

    Viszont a hozzaertesemet tukrozi, hogy mikor megkaptam, majdnem sirtam, mert nem akart bekapcsolni... Csak felvillant a kepernyo, megjelent rajta az akumulator ikon, zizent egyet es ujra eltunt... Bekapcsolva ezt par masodpercenkent ismetelgette... Aztan kiderult, hogy az akumularorrol a vedofoliat elobb le kellett volna venni :)) utana tokeletesen mukodott ;)

    Arvizturotukorfurogep

  • Jqwertyz

    csendes tag

    válasz SárkánySzív #43 üzenetére

    Lemaradt:
    (Homtom ht16 pro)
    A hatlapja muanyag. Nekem azert tetszik, mert nem csuszik ki a kezembol, kevesbe karcolodik, mint a zuk z1. Ami nem tetszik benne, hogy nagyon nehez leszedni...
    Nem tapasztaltam semmi ropogast, nyekergest. Masszivnak nez ki a kicsike es eddig nem is cafolt ra.

    Kicsi, karcsu, konnyu, nagyon jo! A zuk z1 mellette egy dromedar. Az en kezemnek ez a tokeletes meret. Bar a zukon a silicon tok sokat segit, hogy ne szorjam el minden mozdulatnal.

    Arvizturotukorfurogep

Új hozzászólás Aktív témák