Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz atesss #7222 üzenetére

    Vaterán vettem, nem próbáltam ki, de állítolag mükődőképes csak az egyik lejátszó oldal előre játszáskor nem teker vissza felé.
    Távirányító nem volt hozzá.
    Hátoldalán Rca ill. a távirányítóhoz való aljzatok vannak.

    Itt az alaplapja az előlapi mechanika és a ledsor.
    Nem szedtem még szét teljessen, mert egyenlőre a pc-t építem. ( szóval még nincs kész )
    Itt tartok csak az alaplap került a helyére.

    Akkor szét kellene kapjam a mechanikát, hogy kiderüljön milyen típusú potik, kapcsolók vannak benne ? (mert gondolom így a kép alapján nem fog kiderülni )

    " Illetve ha a fő potméter esetleg olyan lenne, amit távirányítóval állítva egy motorral forgatja is a gombot (bár nekem nem olyannak tűnik), az szerintem baromi jól néz ki ! "

    Ilyen nincs a deckben csak két db ( jobb, ball ) felvételi szint kalibráló van.
    Ezért, sajna elmarad a hangerő szabályzás ill. távirányítás.

    Kivezérlés jelző, plusz állapot visszajelző ledek, az jó kérdés.
    PWM tagtársal már régebben felvettem a kapcsolatot és sokat segített egy analog műszeres kivezérlésjelzőt mükődőképessé varázsolni, témában.
    Meg is építettem a magam módján :B csak az a baj , hogy ez a kapcsolás függ a hangerő mértékétől.
    Ebből a műszerből van 2 db és ezeket szeretném beépíteni, majd a pc-be.
    Akár egy stereo erősítőről hajtva is jó lenne, mert most ott lesz a pc közelében és be tudnám odáig kábelezni, ha kell ill. megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák