Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz voriand #134 üzenetére

    Szerintem sokaknal elgurult a gyogyszer es nagy FOMO van a HNT korul.

    A Dragino LPS8 ara ebay-en mar kb. 2-3x akkora, mint a boltban ujonnan. Itt Nemetorszagban ezt a light hotspot-ot nem lehet mar boltban kapni, augusztusi szallitasra vesznek fel rendeleseket. Es ez csak egy light hotspot, ami nem kepes PoC-re, vagy consensus-ra.

    Amire sokan nem gondolnak, az az, hogy mi tortenik azutan, hogy a validatorok elindulnak? A mostani miner-ek consensus-bol kiesnek. Altalaban azok a youtube videok amik a FOMO-t erositik olyan napi HNT ertekeket mutatnak, amikor a miner bekerult a consensus csoportba. Na ez a lehetoseg a validatorokkal megszunik. A mostani miner-ek mar csak a PoC-vel es a data transferrel fognak HNT-t keresni.

    A validatorok indulasa erre a negyedevre volt tervezve, nem hiszem, hogy lesz belole valami, de tolodjon at Q3-ra, amikorra megerkezik a miner-ed, akkorra nem fogsz tudni sokat keresni a consensus hianya miatt.

    Ami marad az a PoC, attol fuggoen, hogy hol elsz, Mo-n Bp kivetelevel nagyjabol mindenhol ures a terkep, tehat ha 1 miner-ed lesz, nem fogsz sokra menni vele. Mar irtam korabban itt, hogy nalunk megjelent a 2. miner is a varaosban, na ez mar par napja eltunt, az egyetlen ami online van egesz honapban keresett 3 HNT-t. Nem valami combos. Munchenben hiaba vannak 4-500 m-re egymastol a hotspotok, a legtobbjuk keres havonta kb. 70 HNT-t, ami szerintem nagyon jo. Ha jon az augusztusi felezes es a validatorok, es csak negyedet fogjak kapni, mint eddig, meg akkor is nagyon jonak mondhato.

    En is veszek majd miner-t es amikor megerkezik, megerkezik. Ha 3 honap mulva, akkor akkor fogok vele jatszani. Addig is veszek HNT-t, es valami validator csoportba beszallok. A tularazott cuccokat meg meghagyom azoknak, akik FOMO-bol vasarolnak. Majd jon valami masik vonat, amire erdemes lesz idoben felszallni.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Kobe

    veterán

    válasz voriand #136 üzenetére

    Azert a bobcattel ovatosan
    50% afat fogsz fizetni ra
    Es no refund, es kriptoban kell fizetni

    Az osszes magyar aki bobcatet rendelt arra panaszkodik hogy benyelte a 21% (?) kinai afat vetelkor a ceg es Mo ra erkezeskor ugyanugy becsengettetek vele a 27%ot. Es a bobcat sem adja htolag vissza.
    Ez igy full szabytalan, szamlazasi komyvelesi oldalrol

  • Stanlee

    őstag

    válasz voriand #136 üzenetére

    Lehet kevessebbel is stakingelni, nem kell 10000 HNT hozza, nezz korul tobb lehetoseg is van a neten erre.

    A dragino az light hotspot, max adatra lesz jo, de mivel mostnaban senki nem hasznalja a halozatot, igy nem kapsz erte HNT-t. Azert is irtam, hogy a nepek FOMO-bol felvasaroljak a nagycsomo draginot amivel nem mennek semmire, de az mar nehez, hogy elolvassak azt a par sort, amit a light hotspotokrol irnak a helium oldalan.

    Kobe: igy kell ezt csinalni, kinabol kriptoval rendelni nem epp a legjobb otlet.

    Neztem a LongAP-t, mult heten irtak, hogy van vmi delay, meg lehet hogy inkabb LongAP, mint a nagy varakozas a semmire, vagy a bobcat-re, ami a mostani helyzet szerint mar dragabb, mint a LongAP.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Virágküldés

    újonc

    válasz voriand #134 üzenetére

    Azt a 2 millásat én is megtalaltam, de nem hiszem, hogy 1-2 nap alatt kitermeli az arát mert akkor csak azért berelnek budapesten különböző helyeken lakasokat, hogy belerakjam a kütyüket. Én feladtam, majd kiderül, hogy mi lesz, fél év sok idő varakozni, mi van ha a szomszed is rendelt már vagy akkor már nem lesz ennyire értékes... sok a kerdőjel sajnos és ami garantált ahogy a videókat nezem a napi 1-2 darab

  • Stanlee

    őstag

    válasz voriand #161 üzenetére

    Az eredeti gyarto nem tud annyit gyartani, hogy a mar megrendelt keszulekeket leszallitsa. Nemcsak a bobcat, hanem az osszes. Miert arulna a bobcat vagy barmelyik masik ceg egy kinai online piacteren a keszulekeit, ha tobb ezer korabbi rendeleset sem tudja teljesiteni USA/Europa fele?

    Engem meglepne, ha valami harmadik gyarto olyan keszuleket gyartana, ami teljesen egyezik az eredetivel hardver es szoftver is rendben, es meg a Helium corp altal kiadott kulcs is mukodik rajta.

    En fenntartasokkal kezelem az ilyen lehetosegeket, de ez csak egy velemeny a sok kozul.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák