- Lecsap az S26 Ultra az Exynos 2600-ra
- iPhone topik
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Apple Watch
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Akciófigyelő: kedvezménnyel nyit az Earfun Air Pro 4+
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
BaJaZo
#55079
üzenetére
Ha fontos adat akkor ne babráld ,úgy hogy ebben nincs gyakorlatod...föleg ha az adott programot se ismered...
Egy 3 terrás wincsi még a legyegyszerübb esetben is akár a GetDataBack -al több óra vagy nap...
Varázsszer nincs ...
Ha csak biztonsági linux iso-k vannak akkor meg próba cseresznye... max letöltögeted újra -
King Unique
titán
válasz
BaJaZo
#55077
üzenetére
• A lemezkezelő nem mutat semmi hibát, a lemez 2-n egy meglévő NTFS kötet látszik és van meghajtóbetűjele, ami oké.
• Itt csak a fájlkezelőben látszik a probléma, ott nem nyitható meg az "E" partíció.
• Ha a HDD állapota rendben van a HDS szerint és nincsen gyenge / hibás szektor, akkor akár a fájlrendszer ellenőrzése is megpróbálható, bár annál is lehet kockázat.
• Azt is érdemes lehet ellenőrizni, hogy nem.e került a HDD-re lapozófájl vagy a HDD a tárolóhelyek közé, mert bizonyos esetekben akár az is okozhat problémát.
• Az EaseUS Partition Master közvetlen partíció-visszaállításával ugyanaz lehet a probléma, ami a CHKDSK futtatásával, azaz az olvasás mellett írás is történhet a forráslemezen, ami rossz esetben destruktív lehet az ott lévő fájlokra nézve. Persze jó esetben megoldhatja a problémát, de ugye van kockázata is.
• Az adatmentés a GetDataBack Pro és más hasonló programokkal biztonságos, mivel ott csak olvasás történik a forráslemezről és nem piszkál bele annak tartalmába írással.
• A fontos, nehezen pótolható adatokat eleve több helyen, pl. több HDD-n javasolt tárolni, lásd az adatmentés topik 1. hozzászólásában leírtakat. Ahol ha ez esetedben még nem történt meg, akkor nem ártana minél előbb megejteni és már csak emiatt is venni egy másik HDD-t. Már ha valóban fontosak azok az adatok, mert ugye szokták mondani, hogy amiről egyáltalán nincsen semmilyen biztonsági másolat, akkor az nem is lehet olyan fontos. 
-
King Unique
titán
válasz
BaJaZo
#55072
üzenetére
Adatmentés ügyben az adatmentés - liksoft - HDD kereső mentéshez topikban kellett volna, kellene érdeklődni, mivel eleve annak a témája és ennek a topiknak még a címében - HDD probléma (nem adatmentés) - is világosan le van írva, hogy nem adatmentéssel foglalkozik...
"melynek "elveszett" a particiója... A Windows 10 bár látja, de megnyitni nem tudja."
Nem derült ki, hogy ez pontosan jelent, ilyenkor jó lett volna egy-egy screenshot a fájlkezelőről és a lemezkezelőről.
Ha a partíció RAW lett vagy nem lefoglalt / egyéb és nem lehet a Windows fájlkezelőben hozzáférni a tartalmához, akkor normál esetben adatot mentünk arra való célprogrammal (példák) és nem közvetlenül állítjuk vissza / javítjuk a partíciót (bár jó esetben akár az is működhet), amely utóbbi eleve kockázatosabb művelet - előbbinél csak olvasás, míg az utóbbinál olvasás + írás is történik a mentendő forráslemezen - lehet az ott lévő adatokra nézve.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- SAMSUNG 4TB 990 PRO M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7450-6900 MBs - Eladó!
- Samsung 860 Evo 250GB 2,5" SATA SSD
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Western Digital Purple SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 160 giga sata Hitachi Deskstar HDS721616PLA380
- Crucial T705 4TB M.2 NVME PCI-E 5.0 x4 - Új - 14.500-12.700 MBs - Eladó!
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- LG 45GS95QX - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- LG 27GR93U-B - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

• A 


