- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Ki, mit tud róla: xxlgsm
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- One mobilszolgáltatások
- Google Pixel topik
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			  King Unique titán válasz  z123456789
							
							
								#51817
							
							üzenetére z123456789
							
							
								#51817
							
							üzenetéreHa figyeltél és sikerült értelmezni a leírtakat, akkor le volt írva, hogy miért, meg miért lehet egyértelmű. 
 Ez az utólagos magyarázkodás, a téma csűrése-csavarása már elég erőltetett és amúgy felesleges, mivel eleve adott volt a termék specifikációjában az információ, volt már otthon hasonló USB-s eszközöd és azzal tapasztalatod, sőt az eredeti kérdésben magad is utaltál lehetséges okként a tápellátási problémára. Vagyis még csak azt sem lehet mondani, hogy teljesen laikusként lett feltéve a kérdés. Vagyis még csak azt sem lehet mondani, hogy teljesen laikusként lett feltéve a kérdés.
 A kérdésre, hogy létezik-e olyan USB only tápellátású adapter, amivel megy a 3,5"-os HDD, megkaptad a választ, hogy nem. Utána pusztán annyi lett megemlítve, hogy ha eleve van már külső tápos eszközöd ilyen célra, amivel működik, akkor nem teljesen világos miért akartál csak USB-set venni, amikor már az előbbi alapján is adja magát, hogy egy 3,5"-os HDD-hez nyilván szükséges a külső tápadapter. Erre aztán te kezdted el feszegetni a témát és nekiállni hőzöngeni... Meg ez is érdekes, hogy először utazás, ne kelljen konnektor, működjön csak USB-ről stb,. aztán utólag már mobilitás, sőt már nem is lényeges, mintha nem is lett volna mindez leírva, de mindegy. Meg ez is érdekes, hogy először utazás, ne kelljen konnektor, működjön csak USB-ről stb,. aztán utólag már mobilitás, sőt már nem is lényeges, mintha nem is lett volna mindez leírva, de mindegy. 
 Az egyszerű kérdésre pedig adott a válasz, sőt már X hozzászólással ezelőtt megtörtént, hogy nem, jelenleg nem létezik olyan USB only tápellátású adapter. A továbbiakban az említett és a topik témáját (HDD probléma) nem érintő offolást meg lehetőleg mellőzni kelleni itt. Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- Elemlámpa, zseblámpa
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen monitort vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Milyen alaplapot vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Sorozatok
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Western Digital Purple SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 10TB WD Purple Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Western Digital Red Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- WD Black SN850X 8TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Hűtőbordás- Új - 7200-6600 MBs - Eladó!
- Crucial P310 2TB M.2 2230 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7100-6000 MBs - Eladó!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

 
								 
							 Vagyis még csak azt sem lehet mondani, hogy teljesen laikusként lett feltéve a kérdés.
 Vagyis még csak azt sem lehet mondani, hogy teljesen laikusként lett feltéve a kérdés.


