- Yettel topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
-
Mobilarena
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Sefi84 #131039 üzenetére
Sokszor hallottunk már hasonló történeteket. Meg az ellenkezőjét is. Azt ugye tudod, hogy a placebo, a "nagyon tanult elektroműszerész műszaki ismerősökre" is tud hatni, tudniillik ő is ember?
Sőt, ha van egy véletlenül elejtett félmondat az asszony előtt, akkor a feleségére is?
Még a hitetlenekre, kételkedőkre is tud hatni, ha nem a nocebo hat rájuk.
Félreértések elkerülése végett, én nem állítom, hogy placebo minden tápkábeles pozitív tapasztalat, én csak azt kérdezem, hogy honnan a fenéből tudhatnánk, hogy az volt-e, vagy mennyiben volt az? Szóval az idegen "történetekkel" mindig az a baj, hogy borzasztóan keveset tudunk a körülményekről és az események láncolatáról. Gyártsuk inkább magunknak a történeteket normális tesztekkel, ha jól csináljuk, abban biztosak lehetünk. -
TeDe
csendes tag
válasz
Sefi84 #107030 üzenetére
Köszönöm a választ,
neked is kabar
Mindenképp rágom még a dolgot, mert a szívem és a szemem egy szép álló hangsugárzót érezne oda illőnek..
De épp ezért tettem fel a kérdésem, mert éreztem, hogy sok lenne odaMielőtt elolvastam az írásotokat ezt a listát néztem, az erősítőkről
Ugyanis hasznos lenne ha minél több mindent tudnék csatlakoztatni hozzá. Denon AVR1100w-t néztem illetve a sonyt és onkyo-t. Ezekről vélemény?
A Sztereó gondolat pedig ugye a jobb hangminőség miatt merült fel.Úgy érzem ezt nekem kell mihamarabb eldöntenem, hogy sztereó vagy AV Reciver... Gondolom ez a dilemma nem bennem merült fel először
Ti mi alapján döntöttetek végül?
Üdv: Dávid
-
Tamoo
nagyúr
válasz
Sefi84 #55239 üzenetére
Nem akartam én lehúzni egy percre sem, csak azt mondtam furán fest a 160W (nem azt mondtam, hogy kevés hanem azt hogy valszeg máshogy számolják mint most!). Nem kell idekeverni a bögreszetteket. Elég márkán belül megnézni egy Focal SW 800-ast, Max. power handling 500W, RMS 350W
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Turbózd fel géped a jövő RAM-jával!
- AKCIÓ! ASUS B460M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB KOLINK Observatory TG TT 600W
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Új, verhetetlen alaplap sok extrával!
- Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 - 15.6" FullHD IPS - i5-1135G7 - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged