- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Bluetooth-headsetekről általában
- MediaTek lapka köré épülne a Galaxy S25 FE?
- iPhone topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
IP Kamera kérdéssor:
Így kérdezz, hogy tudjunk segíteni (katt a linkre)
Új hozzászólás Aktív témák
-
tomi5244
őstag
Sziasztok!
Volna egy PNI márkájú 4 csatornás POE táplálású ip kamera rendszer. [link]
Pár hónapja működik is rendesen, a felhasználó megkért, hogy a rácsatlakoztatott TV-n kívül ő szeretné látni a kamera képeit laptopon és okos eszközön is. Házon belül, tehát nem szükséges külső hálózati elérés.
Hátulra az UP LINK lan csatlakozóba direktbe rádugott laptop sehogy nem akarja elérni az adott kamerákat ip alapján. Erre alkalmas windowsos programot tudnátok ajánlani, és hogy milyen hálózati beállításokkal induljak el?
Belsős netet majd kapni fog hálózati elosztón keresztül,l de gondoltam első körban rádugom a lapotopot (LAN-on)
-
tomi5244
őstag
Üdv!
Tudnátok ajánlani programot, vagy böngésző bővítményt, amivel egy gombnyomásra tudom nézni egy adott kamera valós képét? Ha pl valaki becsenget, akkor ne keljen sokat tökölnöm, egy programmal, hogy megnézzem ki áll a kapuban.
Vannak erre gyors módszerek?
Köszi
-
tomi5244
őstag
-
tomi5244
őstag
0.1-re végződik a routerem. Így az alapértelmezett átjáró nem volt jó. Ebből adódik, hogy a kamera ip-je is 0.X ip-re kellett állítani. Most jó.
Bár a beállítás még döcögve megy. Ha valamit módosítok, akkor alkalmazás után kis idő elteltével bontja a kapcsolatot. Olyan mintha megfagyna. De még ismerkedem a programmal.
-
tomi5244
őstag
Üdv!
Ma jött meg kínából egy Escam QD300 Wifi kamera
Viszont beüzemelés után nem találja a nas.
A saját ip-jével se tudok feljelentkezni rá, nem jön be a login oldal böngészőn. DHCP hálózat van itthon. Router után egy sima swichről kapná a jelet. Próbáltam poe injektorral, és direktbe a saját tápjával is. Az a fura ha lan kábel nélkül csak a tápot dugom rá, akkor a két kis led (sárga, zölt) világít, de ha a lan kábelt is rádugom, akkor csak a sárga világít szaggatottan. Már direktbe is kötöttem a pc-re, de úgyse megy.
Túrtam a neten hozzá egy alap, fapados kis ipsearch programot, azzal megtalálja, kijelzi az ip-t, mac címet, fw, id-t mindent. De semmilyen más programmal nem találom meg.
A surveillance se látja, se automatikus, se manuális adatok megadásával.
Hol álljak neki a dolognak?
T
Új hozzászólás Aktív témák
- Automata kávégépek
- Autós topik
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Hobby elektronika
- Milyen TV-t vegyek?
- Diablo II: Classic és Resurrected
- Elfelejtettem a film címét
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
- További aktív témák...
- Apple Watch Nike S6 44mm Space Gray LTE, ajándék új szíjakkal, üvegfóliával és ütésálló tokkal!
- BenQ MW523 3D DLP Projektor, 3000 ANSI lumen, 143 óra üzemidő + 2db 3D szemüveg + Ingyen posta
- 16" macbook pro m1pro.
- (új, bontatlan) Kingston 8GB DDR4 3200Mhz CL22 (Foxpost:+1400Ft)
- Új állapotú ASUS TUF Gaming A15 FA507NU - Ryzen 5 7535HS, 15.6FULL HD 144Hz, 1TB SSD, 32GB
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 docking station
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i5 10400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 5700 8GB Zalman Z9 Zalman 500W
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Kolink Observatory LM RGB 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest