Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz retimokus #4835 üzenetére

    Nem akarok semmifele analog rendszert.
    Nem is gondoltam hogy barki olyat ajanlgatna 2017-ben.

    Szoval ip kamerakra gondoltam amin felismerhetoek az emberek(nem elmosodott pacnik az arcok) ha visszanezem a felvetelt.
    Sajat nas-ra rogzitenek. Ehhez keresek normalis minosegu kamerat illetve amikor azt irtam rendszer ott a szoftverre gondoltam elsosorban.

    Szoval ilyesmi utmutatast kerestem. :R

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

  • Gondwana

    addikt

    válasz retimokus #4835 üzenetére

    hello
    -olcsó,rossz minőségü AHD(analóg-digitál) rendszert már nem
    érdemes csinálni
    -a jó minőségü AHD rendszer költsége megeggyezik a nagyon jó
    minőségü,modern IP kamerásrendszer költségével.
    -viszont a jó minőségü AHD rögzítők 2 Mpixeles kamerák esetén
    csak 12,5 fps-el tudnak 4 kamerát rögzíteni,a többit csak
    720 p-ben.

    Khmm... Rossz minőségű rendszert semmilyenből nem érdemes csinálni, viszont nagyon drága helyen nézted, ha egy jó minőségű AHD (vagy 4in1, azaz AHD+TVI+CVI+CVBS-t is tudó) rendszert rögzítővel együtt nem tudsz olcsóbban kihozni, mint egy ugyanannyi IP kamera + NVR + switch kombót.
    Az analóg + 25fps rendszerekkel az a fő tapasztalat, hogy csak kaszinókba veszik, mások csak az árát kérdezik és mégis mindig a 12.5fps változatot veszik meg. (Amelyik eseményből nem tudsz vállalható képet kiszedni 12.5fps-nél, ott 25fps-nél se lesz sokkal több használható képanyagod, viszont 2x több HDD-t zabál)
    Ezt a 4 kamera FullHD, a többi lebutítva limitet meg hol találtad? Ilyen rögzítőt tényleg nem szabad megvenni. (Egy ellenpélda, ami nem csak 4 csatornát tud FullHD-ban)

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Új hozzászólás Aktív témák