Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    Sziasztok

    Egy is segítségre, tanácsra lenne szükségem!
    Úgy néz ki, picit szétcsaptam magam, belefutottam egy kis túledzésbe..
    Nem az edzések túlzásba vitelével volt a gond, hanem a nagyon kevés pihenéssel, kevés alvással...
    Először nehéz láb tünetekkel kezdődött, de most már tapasztalom a többit is szépen sorjában! Pár napja pihi van ami a sportot illeti, egy kis laza futással, gyaloglással, csak az a probléma, hogy hétvégén lesz a várva várt hegyi félmaraton versenyem...

    Kezelgetem magam mindennel, lóbalzsam, meleg-hideg víz, melegítés, hűtés, ízületeket segítő anyagok, magnézium ezerrel, nyújtás, hengerezés, jó sok kajálás a szénhidrát raktárak miatt stb stb..
    Javulgatok, de azért eléggé ki vagyok még purcanva, sajnos a nyugalmi pulzusomon is van 10-20% plusz.. (12 ütés..)
    Vasárnap verseny.. Tudom, hogy nem várhatok túl sokat, de teljesíteni szeretném, megpróbálom becsülettel végigtolni ha bírják a lábaim!
    Szerintetek mit tehetek még addig? Bármilyen tanács jól jön..!! Tudom rajthoz állnom sem szabadna, de az most nem opció, legalább végig szeretnék menni, hogy lehessen min javítani jövőre! :)
    Ötletek a regenerációval kapcsolatban is jól jönnének, szerintetek, hogy tudok felépülni a leggyorsabban?
    A pihenésen kívül.. :)

    Köszönöm a tanácsokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák