Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz andorra #1518 üzenetére

    Uhh, hát sajna nálam akkor sok baj van. :) Na, majd korrigálom..

    Köszi a leírást, sajna a vidkarim csak 512-es... Eddigy nyugodt voltam, mert úgy tudtam,hogy procifüggő a game.. Mondjuk egy XFX 9800 GTX+++ a kártya, dehát 512-es, ez tény.. A vinyó is síma, nem raptor és másik partíción van az fsx.. Ultimate defragot használok, az szerintem ugyanazt tudja mint az O&O, ez talán ok.. Na, majd rendezem itt a dolgokat, a win7 64 bit már fent van, akkor azon a vinyón összevonom a partíciókat és újratelepítem.. a proci egy Q9450, amit símán húzhatok 2.66-ról 3.6-3.8-ra, stabil marad, a ramok 4 giga crucial ballistix tracer, 800-asak,de kihúzzák 1200 kürülig símán..
    A probléma a húzással egyedül ott van, hogy az alaplapom egy XFX 780iSLI, és ha tuningnál a chipset gusztustalanul melegszik, felmegy 70 fokig is, bár azt mondják,hogy ez normális.. Engem mindenesetre idegesít.
    Nade nekiállok és majd meglátom mit tesznek ezek a tuningok.:)
    Sajnos a MytrafficX nagyon megfogja a gamet, valami jó beállítást kellene találni, mert anélkül meg üresek a repterek sajna..
    Nekiesek akkor ennek a windows7 témának, és kösz mégegyszer.:) :R

  • atesz999

    tag

    válasz andorra #1518 üzenetére

    Egyébként teljesen mindegy,hogy Win7 RC vagy XP SP2 az oprendszer,lefutattam az FSX benchmarkot mindkét rendszeren,gyakorlatilag semmi különbség nincs FPS tekintetében a két oprendszer között. Igaz,mindkettő 32 bites volt.

    Sőt ,XP esetében más partícion volt az FSX,mert az oprendszer partíciójára már nem fért fel.

    Csak emiatt felelsleges WIn7.
    Sőt,Win7 alatt még a Vsync se működik,és nagyon gáz emiatt a játék,úgyhogy az XP-nek még inkább előnye is van.

Új hozzászólás Aktív témák