Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Egy picit olcsóbb lesz a Google Pixel 10a
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Telekom mobilszolgáltatások
- MIUI / HyperOS topik
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
Új hozzászólás Aktív témák
-
parandroid
félisten
A második részre várva leporoltam ezt a drágaságot (annak idején azonnal lecsaptam rá, amikor megláttam a helyi teszkóban 2000 Ft-ért EVM-ként), és bár valahol megvannak még a mentett állásaim, elkezdtem elölről. Legutóbb azt hiszem a Silver kupa közben akadtam el valahol, jelentem valamennyit fejlődhettem az utóbbi időben, mert most ha nem is mindent versenyt játszi könnyedséggel, de megoldottam ezt a szintet. Jelenleg a Gold kupa első sorát gyúrom, eddig jól állok vele, 3 már megvan belőle.
Hihetetlen a játék hangulata, a zene valami fantasztikus, és egyáltalán, számomra az utóbbi pár év legmeghatározóbb autós játékainak egyike, minden hibája ellenére, vagy talán éppen azért. Utoljára talán a DOS-os Death Rally-ért ([link]) rajongtam ennyire - úgy látszik van valami perverz vonzódásom a törős-zúzós játékokhoz. Főleg, hogy a korábban is említett Destruction Derby is a kedvenceim között volt.
Ami még szíven ütött, hogy gond nélkül be lehet rajta lőni az 1440x900-as felbontást, az első játék, amit teljes pompájában élvezhetek, amióta megvan a wide TFT-m.
Egyébként érdekes módon engem inkább a körversenyek és a Destruction Arenás, illetve Bonus pályák kötnek le, a minijátékok annyira (őszintén szólva szinte egyáltalán) nem, ellentétben azzal, amit ti elmondtatok.
A játéknak a multi része is fantasztikus, LAN-partykon mindig előkerül, persze a legnagyobb sikere a roncsderbinek van.
Legutóbb kitaláltunk egy új, csapatalapú játékmódot:
Két csapatra oszlunk, a csapat egyik fele sárga, a másik fele piros autót választ, mindkét csapatból egy-egy ember Peppert, a többiek tetszőleges autót választhatnak. Ezután kiválasztjuk azt a pályát, ami olyan fura nyolcas alakú, ahol az oda- és visszeflé haladó forgalom is egy térben történik, beállítjuk 10 körre, és indulhat a verseny. Az a csapat nyer, akinek a Pepperje előbb megteszi a 10 kört. A csapat nem Pepperes tagjai pedig választhatnak, hogy próbálják akadályozni az ellenfél Pepperjét, vagy védik az ellenféltől a sajátjukat. Legutóbb több órát játszottunk így önfeledten, valami hihetetlen hangulata volt a dolognak.
No, ennyit az ömlengésből mára, remélem sikerült kedvet csinálnom a játékhoz másnak is, aki benéz ebbe a topikba.
p
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Precision 3571 4G LTE i7-12700H 16GB 512GB FHD RTX A1000 4GB 1 év teljeskörű garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 16 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 mini Red Kompakt méret, nagy teljesítmény 256 GB Használt,szép állapot, 100%
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Legutóbb kitaláltunk egy új, csapatalapú játékmódot:

