- One mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Külföldi SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Mobilhasználat külföldön
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
-
Mobilarena
Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zizidor
őstag
Próbáltam én is keresgélni, de egyik változatnál sincs ott, hogy az XG6 szériát ismerné.
Érdekes hozzáállás a gyártó részéről.A laptop driver szekciójában van Kioxia firmware update, lehet hogy ez a max support amit nyújtanak.
-
King Unique
titán
A leírtakból nem derült ki, hogy pontosan milyen KIOXIA SSD-ről van szó, a PC-be téve SATA / M.2 PCIe NVMe vagy külső meghajtóként USB-s csatlakozásról, milyen verziójú Windowson volt próbálva, stb.
A gyártó hivatalos weboldalán egyébként világosan le van írva, hogy az SSD Utility Management Software működéséhez a BIOS-ban SATA AHCI mód szükséges, a támogatott operációs rendszerek 64 bites Windows 10 és Windows 11, a program futtatásához rendszergazda jogosultság kell, fel vannak sorolva a kompatibilis KIOXIA SSD-k, stb.
-
Frawly
veterán
Ez egy kicsit valóban nyakatekert. A Disable funkció van Disabled-en, ez olyan, mintha Enabled lenne, azaz a tiltás tiltása egyenlő az engedélyezéssel. Furmányos, a MS-tól titkon már el is várjuk az ilyen felhasználót megtévesztő csavarokat. SSDOK-kal kéne megnézni, de így a képek alapján úgy tűnik, hogy megy a TRIM.
-
King Unique
titán
Először inkább informálódni kellett volna, mert a 0-s érték eleve a bekapcsolt állapotot jelenti... Valamint az előbbi csak azt mutatja, hogy az adott fájlrendszernél aktív-e a TRIM támogatása a Windows felől, ellenben a tényleges működést, vagyis hogy a driver továbbítja-e, azt már pl. az SSDOK / naprakész (5.50/5.50.10) HDS / SSD gyártójának saját (Samsung Magician) szoftverével érdemes megnézni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Az SSD kondíciója, tények és tévhitek
- Tudástár Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?
- Elemzés Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
- Milyen program, ami...?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Béta iOS-t használók topikja
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Linux kezdőknek
- Fűnyíró topik
- További aktív témák...
- CORSAIR MP600 PRO NH 1TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7000-6500 MBs - Eladó!
- WD Black SN850X 4TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7300-6600 MBs - Eladó!
- Crucial T705 4TB M.2 NVME PCI-E 5.0 x4 - Új - 14.100-12.600 MBs - Eladó!
- Toshiba 3TB HDD Sata3 DT01ACA300 / Beszámítás OK!
- Vegyes SAS 400gb ssd-k, hibátlan szektorokkal. 1db új 960gb
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Crucial T500 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Nike Airmax 720 43-as sneaker eladó
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest