Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pandora1

    újonc

    Sziasztok mindenkinek :)
    Sracok, egy kis segitseget szeretnek kerni. Nem egy vilagvege problema, de az van, hogy mindossze 5 traktornal (Valtra T 194, JCB Fastrac 4220, Valtra S 324, Fendt 930 Vario) tudom felkapcsolni a tompitott fenyszorot. PC-rol jatszom, gyarilag az "F" billentyu kellene hogy felkapcsolja. a "CTRL-F" kombinacioval a tavolsagi vilagitas kapcsolodik be, amivel sem a trailer, sem a traktor hatso lampai nem vilagitanak.
    Ha egy (segitonek) helpernek adom at a gepet ejszaka, az azonnal felkapcsolja a lampakat, amiket azutan nem tudok lekapcsolni csak ha kilepek a jatekbol.
    A kombajnoknal ilyen problema nincs, de a loadereknel sem mukodik.
    A "vehicle" mappaban kinyitottam notepaddal az .xml fajlokat, hogy osszehasonlitsam egy olyan traktor adatait ami jol mukodik egy masikeval, de nekem tul bonyolult megtalani a kulonbseget, ha eyaltalan jo helyen keresgelek...
    A jatekban bal felso sarokban, a kis feher ikonokon lehet latni, hogy melyik eszkoz, illetve a jarmu van-e kivalasztva. Csak a fent emlitett traktorokat tudom kivalasztani, a tobbi jarmunel nem lehet kijelolni csak az eszkozoket.

    Ha valaki segitene, megkoszonnem elore is

Új hozzászólás Aktív témák