Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SparrowHUN

    tag

    válasz boky84 #316 üzenetére

    Szia Boky!

    Nem nagyon vagyok eltünve, mindig is jelen voltam, csak a háttérből lesek... Februárban távoztam, mivel költöztünk és megszűnt a nagy netem, így vége lett a csapatunknak is, most Attid és Csamassa viszik tovább. Miután távoztam portálról, átmentem az Őstermelőkhöz, sokáig csak mapokat építettem, illetve moderáltam a fórumot. Most októberben meg megszületett a fiam, úgyhogy van/volt program rendesen... :)

    Na szóval a kérdésedre a választ nem tudom sajnos, mivel Én mindig is mapot szerkesztettem, így a gépekhez nem nagyon értek. De ha jól tudom, akkor valóban az xml fájlban kell keresni, méghozzá elvileg valahol az elején van.
    A tehenek etetését meg úgy tudod frankón megoldani, hogy beborítod a silót a palánkba, letakarod, hagyod érni. Ha kész a cucc, akkor kanállal bepakolod a keverőkocsiba, dobsz mellé szalma- meg szénabálát és beöntöd az állatoknak a vályúba.
    Valóban jóval másabb, jobb, mint a 2011, éppen ezért nem is moddolom meg egyáltalán a játékot. Csak játszogatok alap mapon, alap géppel. Mindenki próbálkozik gépek, mapok áthozásával 2011-böl, de valahogy egyik sem sikerül. Arra meg nincs időm, hogy építsek, így valószínűleg maradok a játék mellett, meg a Prohardver fórumon (ez valahogy színvonalasabb, mint a magyar fórumok nagy többsége).

    üdv,
    Sparrow

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák