• Pola0520 és Bande2000 értékelése egymásról

    Hirdetés: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 12/256Gb

    Pola0520 negatív értékelést adott Bande2000 számára:

    Kedves vásárló gyakorlatilag rajtam veri le a hisztit, mert egy majd 200 ezres telefonnál abban reménykedett hogy megveszi 140e forintért, és kis "mókolással" keres rajta 60e forintot... Majd kaptam egy kissebb regényt, amit úgy kezdett hogy ha neki nem tetszik a hangnem akkor élből negatívot ad, mire annyit reagáltam hogy hívjon fel mert nincs időm írkálni, válaszul annyit kaptam hogy neki pedig nincs ideje telefonálgatni (Regényeket írni van...) Pedig nem zárkódtam volna el a visszavásárlástól, vagy pár ezer forint kompenzációtól sem, annak ellenére hogy direkt kértem hogy hívjon fel utalás elött hogy eltudjam mondani hogy a telefon kerete kopottas, illetve nincs meg az S-pen, utalás előtt ezeknek tudatában is volt. Az hogy a kamera homályos vagy poros, gyakorlatban nem gondolom hogy változtat azon a tényen hogy hibás, aminek tudatában volt a vásárló, illetve a képeken is látszott. Továbbiakban választ azért nem is adtam, mert tisztában voltam vele hogy az egész egy hiszti, mindenhogyan negatív értékelést kapok, és valóban nincs időm regényeket írkálni, ahelyett hogy 2 perc alatt megbeszélnénk telefonon az egészet. Innentől fogva csak személyes átvételre adok lehetőséget az ilyen emberek végett, ezzel elkerülve az ilyen eseteket.

    Bande2000 negatív értékelést adott Pola0520 számára:

    (Samsung Galaxy Note 20 Ultra 12/256gb)

    A telefon használt ,keretén leharcolt állapotban érkezett meg hozzám ami egyáltalán nem mondható ""normál" állapotnak, képeken ez nem látszik és nincs a hirdetésben se említve.

    A telefotó kameráról annyit mondott az eladó hogy csak "homályos" arra sugalva hogy meg menthető még, a valóság az az hogy por került a kamera belsejébe és így menthetetlen az egész és az eladó ezt tudta és direkt nem említette !

    Valamiért a hirdetésben nincs benne hogy az alapból hozzá járó s-pen nem jár hozzá az eladó ezt az utolsó pillanatban közölte velem, ha tudtam volna hogy a telefon kerete leharcolt és a telefotó kamera menthetetlen akkor biztos hogy nem vettem volna meg ennyiért.

    Mindez ellenére eleinte mivel a telefon maga egyébként gond nélkül működik csak semleges értékelést akartam adni.
    Erről tájékoztattam az eladót is és külön szoltam több nap után hogy fogadja már el az értékelés kezdeményezésem.

    Már elnézést de amikor szembesítem az eladót a telefon állapotáról nem elég hogy nem hajlandó semmilyen érdemi hajlandóságot (érték eggyeztetés vagy pénz visszafizetést ) eszközölni de még ráadásul válaszolni sem hajlandó mai napig.

    Adtam rengeteg időt arra hogy itt tudjon válaszolni ,azért van ez az oldalnak az üzenő fala hogy itt történjen az üzenet át adás és legyen írásos bizonyítéka mindennek, 5 éves agyszintű szitkozós telefonbeszélgetésekre ahol bármit le lehet tagadni nincs időm és türelmem és nem is lessz.

    Ha az értékelés kezdeményezésem végett nem jelentem akkor mai napig nem fogadta volna el már ne haragudj de ez vérlázító.

    Eladónak egy rossz szava nem lehet ,előre utaltam és ezt a sunyi bánásmódot kapom.
    6,5 éve vagyok az oldalon és sose tapasztaltam ilyet.

    Végül ezért adom a negatívot és egyáltalán nem ajánlom az eladót.

Hirdetés

Aktív témák

  • Pola0520

    csendes tag

    Szerk: Utólag néztem a vásárló már hirdeti is a készüléket "kissebb használati nyomokkal" nekem pedig negatívot ad mert én a leírásban normál állapotúnak neveztem, most akkor mégsem leharcolt? :)illetve azzal takarózik a hirdetésében hogy más a hibátlan Note 20 Ultráért elkér 230-at, akkor hogyan is van ez? Még sem volt olyan rossz vétel 140-ért? Csak megpróbáltunk még egy pár ezret kicsalni a másikból... :)
    Határozottan NEM AJÁNLOTT!

    Kedves vásárló gyakorlatilag rajtam veri le a hisztit, mert egy majd 200 ezres telefonnál abban reménykedett hogy megveszi 140e forintért, és kis "mókolással" keres rajta 60e forintot... Majd kaptam egy kissebb regényt, amit úgy kezdett hogy ha neki nem tetszik a hangnem akkor élből negatívot ad, mire annyit reagáltam hogy hívjon fel mert nincs időm írkálni, válaszul annyit kaptam hogy neki pedig nincs ideje telefonálgatni (Regényeket írni van...) Pedig nem zárkódtam volna el a visszavásárlástól, vagy pár ezer forint kompenzációtól sem, annak ellenére hogy direkt kértem hogy hívjon fel utalás elött hogy eltudjam mondani hogy a telefon kerete kopottas, illetve nincs meg az S-pen, utalás előtt ezeknek tudatában is volt. Az hogy a kamera homályos vagy poros, gyakorlatban nem gondolom hogy változtat azon a tényen hogy hibás, aminek tudatában volt a vásárló, illetve a képeken is látszott. Továbbiakban választ azért nem is adtam, mert tisztában voltam vele hogy az egész egy hiszti, mindenhogyan negatív értékelést kapok, és valóban nincs időm regényeket írkálni, ahelyett hogy 2 perc alatt megbeszélnénk telefonon az egészet. Innentől fogva csak személyes átvételre adok lehetőséget az ilyen emberek végett, ezzel elkerülve az ilyen eseteket.

    06306670952

  • Bande2000

    csendes tag

    Ilyen utolsó sunyi és alá való eladót még jofogáson se lehet látni .
    Nem vagy hajlandó semmi féle válasz adásra végképp ügy megoldására és akkor még becsmárolsz amiért kereskedek az oldalon hát van bőr a képeden.
    Az elfejetetted hogy a telefont egy 50-60 ezres órával és egy 30 ezres fülessel adom rengeteg kiegészítővel ?
    A "normál" állapot és a "használt"

    Látszólag a story nem nagyon áll össze mivel a 2023.01.22.-e válaszom után 8 nap után egyszer se volt bármi hajlandóságod az ügy megoldására és az értékelésem elfogadására sem hoalatt adtam rengeteg időt. Amit állít a drága eladó szint tiszta hazugság.
    Az indoka az hogy nem szeretne "regényt" írni azért vicces mert arra viszont arra képes hogy sunyi módon megvárja míg a másik bármit csinál és UTÁNA tényleges regényeket ír le értékelésként.
    Pontosan ezért nem voltam hajlandó telefonos ügy megoldásra mert bármit le lehet tagadni és be hazudni !
    Egyáltalán egy szóval nem mondtad hogy a keretnek bármi nemű sérülése van ahogy azt se mondta hogy a kamera azért homályos mert por került a lencséjébe.
    S-pent mondtad utolsó pillanatban de nem emlékszem mikor tagadtam ezt le.

    És azért nagy különbség az hogy program hiba végett homályos a kamera vagy csak azért mert menthetetlen.
    Vér lázító hogy vagy képes a jogos kritizmusom "hisztizésnek" és "regénynek" nevezni.

    Drága eladó emlékezhetne hogy eleinte csak semleges értékelést akartam adni viszon mivel nem volt hajlandó az értékelésemet elfogadni (amiért jelentenem kellett) és úgy eggyáltalán válaszolni azért adtam a negatívot.
    Azt is meg irtam hogy ha egy 10 essel kevesebb lenne a telefon (s-pen ára) akkor egy rossz szavam nem lenne de így mivel 150-160-ért már jóval kevesebb hibával találsz ilyen telefont konkrétan te a 145 ezerrel kb olyan 10 essel meghuztál és én ezen rajta is kaptalak.

    Nem csodálom hogy (állításod szerint) nem mersz személyes átvételen kívűl máshogy keresekedni mert nem csak én hanem sok más nálam jóval nagyobb értékelésü ember is bebizonyitotta hogy mennyire sunyi és megbizhatatlan vagy .

  • Bande2000

    csendes tag

    Annyit még hozzá tennék ami lemaradt hogy:
    Igen nagy különbség van aközött ahogy az eladó "normál" állapotuként tünteti fel a telefont és nem ad egyenes információt a telefonról ( telefotó menthetetlen és nem csak program hibás,keret sérülések),olyan képeket rak fel amin szinte eggyáltalán nem látszanak a leharcolt és a "használt" állapotuként feltüntés között ahogy én tüntetem fel ahol minden információt,telefon minden hibáját írottan a hirdetésbe beírok.

    Akinek van egy kis esze az tegyen különbséget a 2 között mert innen lehet megtudni hogy valaki meg bízható e vagy nem.

  • Pola0520

    csendes tag

    válasz Bande2000 #3 üzenetére

    Te nagyon megvagy keveredve...
    Egy: Mit lehet hazudni telefonba meg miaz hogy bárki bármit mond ott, hol vagyunk a bíróságon? Ez csak kettőnkre tartozott, senki másra. Most is csak azért pazarlom az időm az írkálásra hogy megvédjem magam, semmi másért. Ezt az egészet 3 percben meglehetett volna beszélni, de miután megfenyegettél ha nem tetszik a hangnem élből negatívot adsz illetve annyira komolytalan voltál hogy nem hívtál fel így részemről érdektelenné vált ez az egész, magaddal jobban kicsesztél mint velem, a te 20 értékelésed mellett kicsit rosszabbul néz ki az a negatív, és ezt olvasva biztos lehetsz benne hogy senki nem küld neked semmit, még ha előre utalsz akkor sem.
    Kettő: Az órával amit hozzá adsz tele a net 30 ezres kínálatokkal, magyarul 25-ért lehet eladni, de legyen 30, fülesed 15. akkor hogyan is jön ki a matek? Nekem háborogtál hogy a 140e postával nagyon nagy lehúzás volt, átvertelek, de azért de felteszed ugyan azt 185-ért, most akkor még sem volt olyan rossz vétel? Vagy inkább csak ki akartál csalni belőlem még egy 10-est? Vagy csak a hiszti hogy nem kerested meg rajta azt a pénzt amit gondoltál?
    Részemről a téma lezárva, nekem a lelkiismeretem tiszta, senkit nem vertem át, te meg majd elszámolsz a tieddel ahogyan akarsz.

    U.I: Egy laikus is oda írt a hirdetésed alá, hogy ez mekkora pofátlanság amit műveltél. Nekem ennél nagyobb megerősítés nem kell...

    06306670952

  • Bande2000

    csendes tag

    Látom "regényeket" tudsz még mindig írni ide viszont nekem mai napig nem voltál hajlandó választ adni üzenetbe és megoldást ajánlani a helyzetre. :DD
    Szerinted egy percig is elhiszem hogy az aki rajta van kapva hogy sunyin kereskedett és nem bír egy írásbeli választ adni és még ráadásul nem hajlandó értékelés kezdeményezést se elfogadni, azzal bárhogy is meg lehet állapodni telefonon keresztül ? :U
    Főleg régi értékeléseket nézve ?

    Legyünk őszinték semmilyen hajlandóságod nincs és nem is volt az ügy megoldására , kerestél rajtam 10-15 el többet a kelleténél és eszed ágába sincs azt bukni :C

    A telefon rajtam ragadt ezért probálom eladni, amig vannak gsm boltok akik 250-260 ért árulják csak a telefont addig ha lehet ne kritizáljuk a másikat hogy mennyiért árulja ugyan azt a telefont rengeteg kiegészítővel és jóval olcsóbbért :U

    Nem tudom hogy lett az én ELADÓI megbízhatóságom tönkretéve amikor itt mint VEVŐ voltam és azon kivűl hogy (sajnos) veled össze futottam semmi rosszatt nem tettem,te bosszúból adtál negatívot ami ellen sajnos az oldal nem mindig tesz eleget....

    Pontosan tudod mért adtam a negatívot ,rengetegszer leírtam és tudatosulhatna most már.

    Akit érdekel annak itt bizonyíték:

    Ja és a "laikus" tag-al kapcsolatban aki a hirdetésem alá írt:
    Beszéltem vele és mivel előszőr veled beszélt nem tudta ( ki gondolta volna :U )a teljes story-t.
    A te általad mesélt story végett és hirdetésben lévő pár félre értés (minek mennyi az értéke) végett írta amit.

    Miután elmeséltem neki a teljes story-t és hozzá adtam minek mennyi az értéke a hirdetésben ezt irta :

    Szóval ne verd a mellkasod ezen.

    Ja és 145 ezret fizettem a telefonért nem 140-et már 5.-jére hazudod be :D

    A téma a részemről is lezárva ahogy írtam egy pillanatig se gondolom hogy az eladó bármi hajlandóságot bármikor hajlandó lett volna eszközölni különben már rég eszközölve lett volna ergo csak annyit tudok tenni hogy eladom a telefont.

  • Bande2000

    csendes tag

    Nos ki gondolta volna hogy ha az ember úgy árulja a telefont hogy nem hazudik ,nem mond fél igazságokat és tényleges információt ad a telefon hibáiról akkor százszorta nehezebb eladni mint ahogy ő adta el nekem .

    Nemhogy össze tette volna két kezét hogy akkor miután 8 napon keresztűl fosott írásbeli választ adni, ahelyett hogy feljelentettem volna és mindenáron követeltem volna vissza a pénzem inkább úgy döntöttem hogy én magam probálom eladni a telefont.
    Ehelyett olyanért kritizált amit az oldal tagjainak 99%-a csinál nem tudom hogy ez mitől ad ő neki mentséget.

    Annyi időt adtam válaszra hogy 3-szor ismétlem 3-szor üzleteltem abból 1-szer vevő voltam.

    Már nem azért de képzeljük magunkat a másik cipőjébe, átver valaki és erről te szembesíted és akkor még TE hívogasd az aljas gazembert és könyörögj a pénzedért mert fosott 8 napon keresztül írásbeli választ adni nehogy maradjon nyoma bárminek....nevetséges

    Bárki aki ezt látja ne higgy a délibábnak mert a pozitívok mellett nem én vagyok az egyedüli ember akinek meggyűlt a baja ő vele (és akkor a jelentett/törölt esetekről ne is beszéljünk mert érzésem szerint vannak)

    Ezeket azért is írom mind ezt hogy ha más nem legyen tanultság az én esetem, semmilyen esetben ne utaljál előre neki csak is kizárólag személyesen telefon leellenőrzése/tesztelése után ÉS adás átvételi megírása után vegyél bármit tőle mert ez az az ember aki szerint EZ egy ""normál"" állapotú telefon :


Aktív témák