• Pola0520 és Bande2000 értékelése egymásról

    Hirdetés: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 12/256Gb

    Pola0520 negatív értékelést adott Bande2000 számára:

    Kedves vásárló gyakorlatilag rajtam veri le a hisztit, mert egy majd 200 ezres telefonnál abban reménykedett hogy megveszi 140e forintért, és kis "mókolással" keres rajta 60e forintot... Majd kaptam egy kissebb regényt, amit úgy kezdett hogy ha neki nem tetszik a hangnem akkor élből negatívot ad, mire annyit reagáltam hogy hívjon fel mert nincs időm írkálni, válaszul annyit kaptam hogy neki pedig nincs ideje telefonálgatni (Regényeket írni van...) Pedig nem zárkódtam volna el a visszavásárlástól, vagy pár ezer forint kompenzációtól sem, annak ellenére hogy direkt kértem hogy hívjon fel utalás elött hogy eltudjam mondani hogy a telefon kerete kopottas, illetve nincs meg az S-pen, utalás előtt ezeknek tudatában is volt. Az hogy a kamera homályos vagy poros, gyakorlatban nem gondolom hogy változtat azon a tényen hogy hibás, aminek tudatában volt a vásárló, illetve a képeken is látszott. Továbbiakban választ azért nem is adtam, mert tisztában voltam vele hogy az egész egy hiszti, mindenhogyan negatív értékelést kapok, és valóban nincs időm regényeket írkálni, ahelyett hogy 2 perc alatt megbeszélnénk telefonon az egészet. Innentől fogva csak személyes átvételre adok lehetőséget az ilyen emberek végett, ezzel elkerülve az ilyen eseteket.

    Bande2000 negatív értékelést adott Pola0520 számára:

    (Samsung Galaxy Note 20 Ultra 12/256gb)

    A telefon használt ,keretén leharcolt állapotban érkezett meg hozzám ami egyáltalán nem mondható ""normál" állapotnak, képeken ez nem látszik és nincs a hirdetésben se említve.

    A telefotó kameráról annyit mondott az eladó hogy csak "homályos" arra sugalva hogy meg menthető még, a valóság az az hogy por került a kamera belsejébe és így menthetetlen az egész és az eladó ezt tudta és direkt nem említette !

    Valamiért a hirdetésben nincs benne hogy az alapból hozzá járó s-pen nem jár hozzá az eladó ezt az utolsó pillanatban közölte velem, ha tudtam volna hogy a telefon kerete leharcolt és a telefotó kamera menthetetlen akkor biztos hogy nem vettem volna meg ennyiért.

    Mindez ellenére eleinte mivel a telefon maga egyébként gond nélkül működik csak semleges értékelést akartam adni.
    Erről tájékoztattam az eladót is és külön szoltam több nap után hogy fogadja már el az értékelés kezdeményezésem.

    Már elnézést de amikor szembesítem az eladót a telefon állapotáról nem elég hogy nem hajlandó semmilyen érdemi hajlandóságot (érték eggyeztetés vagy pénz visszafizetést ) eszközölni de még ráadásul válaszolni sem hajlandó mai napig.

    Adtam rengeteg időt arra hogy itt tudjon válaszolni ,azért van ez az oldalnak az üzenő fala hogy itt történjen az üzenet át adás és legyen írásos bizonyítéka mindennek, 5 éves agyszintű szitkozós telefonbeszélgetésekre ahol bármit le lehet tagadni nincs időm és türelmem és nem is lessz.

    Ha az értékelés kezdeményezésem végett nem jelentem akkor mai napig nem fogadta volna el már ne haragudj de ez vérlázító.

    Eladónak egy rossz szava nem lehet ,előre utaltam és ezt a sunyi bánásmódot kapom.
    6,5 éve vagyok az oldalon és sose tapasztaltam ilyet.

    Végül ezért adom a negatívot és egyáltalán nem ajánlom az eladót.

Hirdetés

Aktív témák

  • Bande2000

    csendes tag

    Látom "regényeket" tudsz még mindig írni ide viszont nekem mai napig nem voltál hajlandó választ adni üzenetbe és megoldást ajánlani a helyzetre. :DD
    Szerinted egy percig is elhiszem hogy az aki rajta van kapva hogy sunyin kereskedett és nem bír egy írásbeli választ adni és még ráadásul nem hajlandó értékelés kezdeményezést se elfogadni, azzal bárhogy is meg lehet állapodni telefonon keresztül ? :U
    Főleg régi értékeléseket nézve ?

    Legyünk őszinték semmilyen hajlandóságod nincs és nem is volt az ügy megoldására , kerestél rajtam 10-15 el többet a kelleténél és eszed ágába sincs azt bukni :C

    A telefon rajtam ragadt ezért probálom eladni, amig vannak gsm boltok akik 250-260 ért árulják csak a telefont addig ha lehet ne kritizáljuk a másikat hogy mennyiért árulja ugyan azt a telefont rengeteg kiegészítővel és jóval olcsóbbért :U

    Nem tudom hogy lett az én ELADÓI megbízhatóságom tönkretéve amikor itt mint VEVŐ voltam és azon kivűl hogy (sajnos) veled össze futottam semmi rosszatt nem tettem,te bosszúból adtál negatívot ami ellen sajnos az oldal nem mindig tesz eleget....

    Pontosan tudod mért adtam a negatívot ,rengetegszer leírtam és tudatosulhatna most már.

    Akit érdekel annak itt bizonyíték:

    Ja és a "laikus" tag-al kapcsolatban aki a hirdetésem alá írt:
    Beszéltem vele és mivel előszőr veled beszélt nem tudta ( ki gondolta volna :U )a teljes story-t.
    A te általad mesélt story végett és hirdetésben lévő pár félre értés (minek mennyi az értéke) végett írta amit.

    Miután elmeséltem neki a teljes story-t és hozzá adtam minek mennyi az értéke a hirdetésben ezt irta :

    Szóval ne verd a mellkasod ezen.

    Ja és 145 ezret fizettem a telefonért nem 140-et már 5.-jére hazudod be :D

    A téma a részemről is lezárva ahogy írtam egy pillanatig se gondolom hogy az eladó bármi hajlandóságot bármikor hajlandó lett volna eszközölni különben már rég eszközölve lett volna ergo csak annyit tudok tenni hogy eladom a telefont.

Aktív témák