Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Tudom hogy béta de: a 4-es panelen az utolsó felületen a jump range adata olykor megbízhatatlan, ha fsd tuningolások környékén van a teendőink, valszeg az outfitting résznél pontos.
    Fogtam egy Anakondát amin kb. 62 ly volt, átalakítottam az új mod formára. 4-es grade lett, kipróbáltam két expentrial (az első és a 4.-et) effektet, de látszólag semmit se változott fényévtávval kapcsolatban... (?)
    majd a datamited w. ex. begyűjtése után kipróbáltam kiviből a 25%-os fsd injection-t és 88 Ly-re voltam Deciat-tól. A 25%-os beinjekciózás után láttam a 4-es panelen hogy: 136 Ly! :Y
    És persze gyakorlatban nem működött, rinyált a hajó hogy nem elég az ugráshoz... :U
    Aztán (lecsekkoltam: 63.09 Ly) 3x is elvégeztem a 5.-os fsd modolást (nem kicsiket lépett) és 4-es panelen még mindig a régi érték maradt! de az outfitting képernyőn kb. 64.5-Ly-et láttam. Holnap letesztelem gyakorlatban)
    Na szóval: a jump range felirat a panelen sztem olykor hibás tudhat lenni! Javítandó.

    Amúgy a material trader lelőhelyeiről lehet tudni valamit? A Galaxic map-ot nem értem, sztem nem jelenít meg semmit. És az ún. Xeno trader is érdekelne engem...

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák