Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baphomet

    senior tag

    válasz brd #26828 üzenetére

    Főleg a 7-8 db SB-től lett ilyen, vagy a SG tuningolása is sokat számít (csak, hogy melyiket vegyem előre a sorban)?

    A resistance augmented SB az igazi game changer, de akkor üt igazán, ha van mellé moddolt SG, és olyan fegyverek (MC, efficient lézer) amelyek lehetővé teszik, hogy folyamatosan 2-4 pip lehessen a system-en.

    Vulture-rel abszolút érdemes próbálkoznod. Én orientcx hibájából tanulva a végére a hagyom desszertet (full OC MC Corvette, vagy FDL. Késavajban buildek :) ) és az első kimaxolandó hajónak a Vulture-t választottam. Meglepően életképes, 3-4 fős magas szintű AI wingeken kívül bármit túlélek vele, beleértve a loCZ-ben való órákig tartó vadászatot. Az én bulidem: clean drive tuning, weapon focused PD, thermal resistant SG, resistance augmented SB-k, efficient Pulse laser-ek és az egészet kiszolgálni képes OC PP.
    Nincs egetverő tűzereje, de a weapon focused PD-nek és efficient modnak köszönhetően 4 pippel szó szerint folyamatosan lehet tüzelni a lézerekkel, nem tud csökkenni a csík a millimétert sem :) , de még két pippel is tovább bírják, mint modok nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák