Hirdetés
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Yettel topik
- Bemutatkozott a Poco F2 Pro (már megint)
- Honor Magic 8 Pro Air a neve, január 19-én mutatják be
- Akciófigyelő: jelentős kedvezménnyel nyit a Honor 600
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Így spórolhat az Apple az iPhone 18 kijelzőin
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
Topic összefoglaló:
Új hozzászólás Aktív témák
-
kzsolt00
tag
Jó lesz az exp gdc. A kártya pedig még gyenge is ahhoz a konfighoz

OFF
A kommented pedig már-már háború indító erősségű, ami az ATI|AMD vs Nvidia dolgot illeti. Röviden tömören, NEM igaz az amit az árról írtál! Ez egy nagyon régről ( tényleg több évre visszamenőleg) származó álláspont, ami a mai piacra már nem igaz.
Régen tényleg jobb ár/érték arányba volt az ATI tábor, de el kell fogadni, hogy a mai piacra már nem igaz. Ma már nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy az Nvidia a drágább márka. Határozottan ki merem jelenteni, hogy egy árfekvésen van a két márka, ha nem is minden példány esetében, de minden kategóriában ( alsó, közép, közép-magas) megtalálható egy egy azonos ár/értékű kártya.A maximum 10%-os ártöbblet ami akadhat néhol, azt pedig fogd arra, hogy megfizeted az nvidia által nyújtott jobb szoftveres támogatást, és a mindig is hidegebb kártyákat.
A felső / felső-prémium kategóriát egyértelműen az AMD-k uralják mármint az ár téren, de ezen kártyákat csak a miniszterek vehetik meg úgy is

/OFF
És igen, eGPU kapcsán mindig Nvidia kártyákat fogunk javasolni, mert jobb tömörítéssel dolgoznak ( optimus technológia ) amely nagyon számít a kis sávszélesség miatt ( csatlakozó korlátozások ), és igen, valóban csak az Nvidiával lehet megoldani a belső kijelző használatát.
Új hozzászólás Aktív témák
● Ha kérdésed van, először olvasd el a "Topic összefoglaló"-t!
● Gyorskeresni a topicban jobb fönt tudsz! lásd.:gyorskeresés itt
● Hirdetni a Hardveraprón lehet, a topicban TILOS!
- Synology NAS
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Vicces képek
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Napelem
- További aktív témák...
- Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 7 16GB 512GB
- 27% - GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16GB GDDR7 Videokártya!
- Új HP 15 Victus FHD IPS 144Hz i5-13420H 4.6Ghz 16GB RAM 512GB SSD Nvidia RTX 3050 6GB Win11 Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


