Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    Sziasztok,

    Megbízhatónak gondolt pár éves Trust GXT 158-asom úgy tűnik, megadta magát. Ami a legérdekesebb, hogy nem mikrokapcsoló-probléma, mert kattintás és minden egyéb funkció (még a világítás is!) működik rajta, csak éppen nem mozog a kurzor.

    Hirtelen jött, semmi előjele nem volt, épp egy PUBG-meccs közben egyébként, LOL :D :DD . észrevettem, hogy hiába mozgatom az egeret, a kurzor (célkereszt) nem mozog. Gyors alt-tab után kiderült, hogy ez nem valami hajmeresztő PUBG-bug, hanem windowsban sem működik. Gyors kihúzás-visszadugás, továbbra is semmi. Kattintás megy, de nem mozog a kurzor. Reboot, továbbra sem. Shut down után bekapcsolás, továbbra sem.

    Gyorsan kipróbáltam egy másik gépben, de ott sem mozog (ott az OS is más), tehát sajnos nem szoftveres a dolog. Ezt, hogy minden más működik, csak a kurzor nem mozog, nem találtam meg a témaösszefoglalóban sem sajnos :((

    Mivel nagyon szeretem ennek az egérnek a fogását és minden egyéb tulajdonságát, jó lenne, ha nem lenne kuka, szóval adjatok opciókat, mit lehet tenni? Bp-re adott esetben el tudom juttatni, bár inkább Székesfehérvár és Dunaújváros (és környéke) lenne ideális, ha valaki esetleg tudja javítani... már ha lehet. Lehet? :D

    [ Szerkesztve ]

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

  • Sati1984

    tag

    válasz TeebyKay #4154 üzenetére

    Ja, gondoltam, hogy nem csúcsminőség, de jobbat néztem ki belőle, meghát fogásra és designra nekem nagyon bejött. Dehát ez van :((

    Akkor választok valamit az egeres topikból, már nézegettem, csak még gondoltam, hátha itt valaki mond valami bíztatót. Az tuti, hogy még egyszer ilyet nem, felesleges lenne. :D

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák