Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz Skrzetuski #2922 üzenetére

    Nemrég vettem egy 901-est. Tapasztalatom HDval kapcsolatban:
    KMPlayerhez nem elég gyors az Atom.
    Valszeg FFDshowhoz se.
    Megoldás:
    CoreAVC kodeket rakd fel a legújabbat (2.0-val nekem blokkosodott néhány film). (isohunt a barátod ;] )
    Kb. 60%-80% prociidőt vesz el vele a 720p-s mkv. Szal nagyon durva. Lehet az 1080p-t is vinné vele. EEEctl-el 1800-ra felhúzva tuti :D

    Kell mellé egy AC3filter meg egy BSplayer vagy Classic Cinema (media player classic).

    TM Theatre nálam arra van hogy a lehúzott BDket megnézzem jól csináltam-e meg az ISOt kiírás előtt.
    Amúgy egy fos (mint az összes többi "egybelejátszó" a KMPlayert kivéve) pl. nálam tök sötét vele a kép. Állítani nem bírom. Mind1, csak "tesztelésre" van úgyis.

    Flash playerre kéne vmi megoldás, nem igaz hogy még a 640p is szaggat vele, nemhogy a 720p. Fos Adobe. (gondolom a flash videót is 50 tehetségtelen kóder fejlesztette, 2-3 tehetséges helyett - a nagy szoftvercégek átka)
    (bár ahogy néztem a utube HTML5 tesztüzemét, az se jobb)

    Ja és a Hyperakármi engine Asus tray programban persze húzd fel maxra a procit ... 1600on CoreAVC jó kell legyen legalább 720p-re.

    (Most nézem a tiedben dual-core Atom van meg ION ... 1080p-t is bírnia kéne akkor, SW-n is, ha meg találsz HW-s lejátszót akkor pláne.)

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák