Hirdetés
- MIUI / HyperOS topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Csőtörés lett a Red Magic 11 Pro gyötréstesztjéből
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
Mellesleg, ha nem tudna DVB-T-t, a digitális hangolómenüt sem tudtad volna behozni. A vezérlőprocesszor ugyanis a szórakoztatóelektronikában használatos I2C (kétvezetékes, soros) adatbuszon keresztül kommunikál a tunerrel és a DVB-processzorral. Hiányzó vagy hibás tuner esetén nincs hangolási folyamat, teljesen halott az a rész. Azt persze más kérdés, hogy látszólag szépen hangol, sőt még talál is, de utána MPEG4, vagy csak MPEG2-t tud dekódolni, és utóbbi esetben hang lesz, kép sötét marad (nálunk).
Régebbi LCD-típusok között lehet találkozni olyannal is, hogy a távszabályzón ott a DTV gomb, a bemenetválaszó-menüben is ott figyel (kiszürkülve) a DTV, de mivel inaktív, értelemszerűen programozni, adót keresni ott nem tudsz.
-
zhagyma
őstag
Szia!
A manual szerint van benne DVB-T tuner: [link]. A 31. oldalon taglalja a DVB-T manuális beállításokat (frekvencia: mindigtv frekvenciatáblázat, sávszélesség (8 Mhz)). Ebből kifolyólag az MPEG2 videódolást is biztosan tudja, de arról nem találtam infót hogy van-e benne MPEG4 videódekóder. Ha nincs akkor mindigtv-re használhatatlan.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Milyen notebookot vegyek?
- MIUI / HyperOS topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Horgász topik
- Elektromos autók - motorok
- Gyúrósok ide!
- Androidos tablet topic
- Arc Raiders
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3440, 90% Akkumulátor
- HP 150W töltők (19.5V 7.7A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm
- Targus DOCK423A - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 x HDMI (120Hz)
- AKCIÓ! ASUS ROG G16 (2025) G615LR 16 - Ultra 9 275HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 12GB WIN11
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Z690 i9 14900K 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3090 OC 24GB be quiet Pure Base 500 850W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
wassermann

