- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- One mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- További kavarás a Pixel 10-ek körül
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Magisk
Új hozzászólás Aktív témák
-
vegyszer
addikt
Itt van még valami érdekes kijelentés:
(feltéve, hogy a kijelentés valóban hiteltérdemlő)"Európai uniós követelmény a 2012-es átállás.
Ez tévedés! 2015 a végső dátum, a 2012 ajánlott. De tudomásom szerint a régi EU-országok nyolcvan százaléka nem fogja bevezetni eddig az időpontig. Az osztrákoknál elég sürgős a kikapcsolás, mert most zajlik az ORF monopóliumának a megtörése, ami nálunk már tíz éve megvolt. Valójában nagyon kevés ország kapcsol át a digitális sugárzásra 2012-ig. Még az angolok is elhalasztották az analóg kikapcsolását az olimpiai közvetítések miatt. "
Az USA is csúszott az átállással, és ígyis jópáran maradtak tv nélkül
-
premete
veterán
Ja, hardveres gond eléggé valószínűtlen, mert 3 db. egyformát vettem (6000.- Ft-ba került a 3db. együtt) majd még próbálkozok, de mindhárom egyformán csak a hd adásoknál tud hangot. Mondjuk csak az m1-m2-duna-autonomiát és euronews nézem, a bulvárokat nem szoktam bekapcsolni sem.
Még arra gondoltam, hogy a windows szokás szerint valamit megváltoztatott, ahogy szokta időnként. -
premete
veterán
Rátettem a nero aac-t, az nem segített, de ezt este kipróbálom, köszönöm a tippet.
Az előző 3 hasonló tuner minden extra nélkül tudta az összes rádió és tv-hangot; a hardver és a szoftverkörnyezet nem változott, most pedig sem a divx8, sem a shark w7, sem a klite, sem az ffdshow_rev3476_20100615 nem segített, sem a nero aac. -
andrewgeee
csendes tag
Értem.. És köszönöm, kicsit megnyugodtam!!
Már újrahúztam az XP-t is, előtte pedig kipróbáltam windows 7-el is, de ott semmi képet nem bírtam a kijelzőre csalni. BlazeDTV 6.0 a program neve, amit kaptam a tuner mellé. Még ki akarom próbálni vidéken is a dolgot, (40km keletre Bp.-től) itt szabad rálátás van Kékesre, itt is tuti kombinált antennával a tetőn és itt erős asztali gép van, erős videókártyával. De itt is winXP az op.rendszer. Azt meg lehet csinálni, hogy egy másik lejátszóprogram használja a tunert?
-
bnorci71
addikt
Sajna akkor a HD ről le kell mondanom
videókártya nem megoldható a proci 2 magosra
nem mai gyerek a noti
A tv csatija lett a notiba dugva ezért nem értem miért ilyen szar a kép
atesss
a noti egy HP Nx6310 Cerka M440 1,6Ghz proci+2Gb Ram, nem tudom az alaplap chipsetje kezeli-e a core duo-t , talán igen de csak 1 magot belőle azzal meg nem leszek előrébb
SD adás az megy csiga/retek dunaA DVB-T-n ha jól gondolom amikor HD-be van sugározva az M1 akkor csak az van, nincs mellette SD?
-
vegyszer
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- GTA V
- Gyúrósok ide!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Subaru topik
- Egyre csak fejlődik az AI, emberek tízezreit rúgja majd ki a BT
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Android játékok topikja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- További aktív témák...
- AKCIÓ! ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WiFi alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Egyedi ékszerdobozka
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 8700K 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest