Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tailor21

    csendes tag

    válasz Kernel #12021 üzenetére

    Tehát ha megvásárolom ezt a CA modult és a Hello Digital kártyát kiveszem a jelenlegi AD100-as dekóderemből belehelyezem a tv-be, akkor működnie kell a csatornáknak?
    Nincs kártya dekóder párosítás a szolgáltatómnál??

    Mint már írtam nem szeretnék igényelni tőlük HD dekóder, így is sokba kerül a havidíj ezért szeretnék más módhoz folyamodni, ha van rá lehetőség. Szeretném kihasználni a tv tulajdonságait. :)

    @Kedves: hamyka!
    HelloHD egy speciális szolgáltató. Bár földfelszíni sugárzást végez, de DVB-C rendszerben, frekvencia tartományban teszi. Vagyis a vételhez egy megfelelő antenna és egy DVB-C set-top box szükséges. Ez volt korábban az Antenna Hungária AM mikro szolgáltatása, mely később Antenna Digital lett, majd azt eladták és lett belőle a HelloHD.
    HD_HHD_csatonakiosztás_listaár 20130110-től.pdf Természetesen az árak hűségnyilatkozat nélküliek 1 éves hűségi árak itt.
    Én ez évtől fizetek 6610ft-ot (családi csomag 83 csatorna 2 dekóder)
    Internetük szerintem van ennél jobb szolgáltató is a netre. Én mivel a Hello Digitalnál vagyok parabolás vétel mikrohullámú Budapesttől 65 KM-re a jelerősség 65% tehát eleve 35% netkiesésem lenne!

    Mindezek ellenére a TV adás tényleg nagyon jó minőségű én 13 éve vagyok tagjuk még sosem volt adásfennakadás csak ajánlani tudom!!
    A csatornák is a legjobban vannak összeválogatva hiszen kevesebb mint 10 csatorna külföldi a többi mind magyar!

    CA modulokról itt egy bár régebbi fórum de hasznos lehet másnak is.

    Tehát ha valaki tudna segíteni a CA modulal kapcsolatban megvegyem-e mert működni fog vele is stb. azt megköszönném.

    Egyébként annyira irigykedem ezek a bolti dekóderek iránt képesek felvenni, HD stb. az áruk is kifizetődő! :(
    Már több 10 ezret kifizettem a szolgáltatónak a dekóder bérlése miatt :(
    Vajon hány évet kell még kivárni, hogy a HD adásért se keljen többet fizetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák