Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz *Ropi* #538 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van.... :K :R
    "Horror" valóban....nyilván tudod, de azért leírom40-55 környéke+cca. 10 az általam rendelt, és favorizált szett!
    Ennek tükrében valóban nem túl bölcs választás....

    De,,, mivel ezt logikusnak tartom, így nyilván annak szólt akinek van otthon... :D MInt hogy ebben a topicban többeknél előfordul otthon egy Phantom 3-4,,,(Vagy az a 2pin DC csati a hirdetésben pld. nem is tudom mi lehet)
    De a lényeg, hogy akinek van otthon, és vásárolna egy OSmo-t, annak jó lehet....
    Én többször használtam már a gimbal miatt a Phantomot kézből...Igaz csak pár másodperces snittekre,,,de előfordult...tetszik az "úszós" stabil hatás, amit a gimbal tud nyújtani...
    Ezért is vettem az OSmo-t....A kamerája a Zenmuse X3 amit az Insipre1-re akasztott a DJI!

    Használható....szuperlativuszokban nem tudok róla beszélni, de ha az ember a helyén kezeli...teljesen használható a kis cucc...ÉS hát lehet mondani, hogy azért a pénzért, már egy "értelmes"(ebbecske) kamerát is kap az ember...de ennek nem a kamera tudásában rejlik az ereje, hanem a gimbalban...

    Nekem pld. nagyon jó, amikor föld közeli felvételeket készítek, egy idő után ha "megtanulom" kezelni,,,,simán ki tudom vele váltani a Phantomot...Egy autót "körbe húzni" stb....vagy pld. egy "road movie"-nál amikor kézből kilógatod,és látszik az autó oldala, valamint a forgó kerék...aztán lehetne sorolni napestig....csak a fantázia szab határt...És hát napsütésben fenomenális a minőség...Színházi körülmények között nyilván elvérzik...
    Próbáltam....de csodát nem lehet várni tőle...zajosodik....
    De szabad téren/fényben..pazar....

    Visszatérve...Ha csak Osmo-t vesz valaki, és egyáltalán nem gondolkodik drónban, vagy valami teljesen más tipusban, annak nem alternatíva...
    De akinek van otthon a fent említett dronok valamelyike,,,annak viszont költséghatékony megoldás, mivel ezekhez a drónokhoz rendszerint azért 2+ aksi szokott lenni a családban,így be lehet áldozni alkalmanként egyet az Osmohoz is....
    Így akkor nem 5*8000/db.- adsz ki (osmo)aksira, és cserélgeted menet közben őket....majd pedig töltöd darabonként...
    Hanem 1*10000-et, és nyomod amíg bele nem fáradsz... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák