Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz LSL1337 #46869 üzenetére

    Kérem szépen, én (Digi előfizető) csak annyit jegyeznék meg, hogy véleményem szerint hazánkban, irreálisan alacsonyak a garantált sebesség értékek. Nem akarok rosszhiszemű lenni, de ebben én érzek egyfajta vadkapitalista nemtörődömséget, mert a lúzer user úgyis kifizeti a havidíjat, legtöbb esetben bankszámláról. Ide tartozik még a félnapos, vagy akár egynapos hálózatkimaradás, ami után én még egyszer sem tapasztaltam, hogy akkor egy kis kedvezmény, itt van, nesze, vagy egy ajándékot küldünk (tök mindegy mit, csak a gesztus lenne), szóval ez az egész olyan, mint akár a mobiltelefon piac, ahol a készülékek szinte bármelyik országban olcsóbbak, a havidíjak, és az azokhoz tartozó szolgáltatások olcsóbbak, a percdíjakról ne is beszéljünk. De hát mi akartuk ezt, kedves polgártársak, és senki nem tett, tesz ellene semmit. Így megy ez...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák