- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Újradefiniálja a Xiaomi 17, milyen egy kompakt csúcstelefon
- Fotók, videók mobillal
- Huawei Watch GT 3 Pro - korlátolt szépség
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
-
Mobilarena
Diablo II Classic és Resurrected Alapok:
Új hozzászólás Aktív témák
-
mcsabee
senior tag
válasz
h.adam.92 #4115 üzenetére
Hát, ez egy fogas kérdés. Alapvetően ahhoz, hogy rád támadjanak ki kell jelölniük (ezt majd látd játékon belül), de kijelölni csak townban lehet, vagyis ha te épp act 1-en, andarielnél vagy lent, és ő fent kijelöl townban, azt te látod, mert megjelenik egy felirat a sarokban, és egy halálfej fent. Ilyenkor vagy megvárod és leölöd, vagy felmenekülsz egy tp-n, vagy kilépsz a játékból. De softcoreban ritka az ilyen kis szinten, leginkább baalrunokban szokás, de ott a többség úgyis leveri az egy pk-zót.
Viszont, van a tppk nevű hack, amit bármikor eltolhatnak, ha mellett állnak. Az annyit csinál, hogy egy jeges sorc, lövi feléd az iceblasteket, majd egyszercsak csinál egy tp-t, és amint felért a városba kijelöl. Annyira lassú az ice blast, hogy a hack miatt, mire odaér hozzád az utolsó ice blast, addigra ő kijelöl, te pedig halott vagy. De ezt is csak nagyobb szinten, hellen fogod tapasztalni.
Pár alapvető tanács, hogy mire figyelj.
Ha megölöd Baalt, akkor továbbmész a következő nehézségi szintre, ezért ha nem akarsz továbbmenni, mindig nézd meg, hogy baal quest aktív-e.
Figyelj arra, hogy HF-ért (Act 4 q2) gyakran húznak, de gyakran le is lépnek vele, és nem ölik meg diablot, így először mindenképpen egy csapattal haladj, hogy neked megmaradjon a rúnád HF-ből.
Ha tradelsz, nézd meg 3-szor, hogy mit tett be a másik a trade ablakba, nehogy egy színezett tárgy legyen véletlen. Én egyszer egy shakoval jártam meg. Srác betette trade ablakba, de aztán kivette és azt mondta, hogy tegyek még valamit a mal rúna mellé, én tettem, és mikor visszarakta a zöld a sapkát, nem néztem meg hogy mi az, és egy sima, fehér 1 sockos shako volt, benne egy emeralddal. Szóval nézd meg jól mit veszel.
Új hozzászólás Aktív témák
- A fórum az aktualiása miatt a Resurrected-el fogalkozik
- Minden platform (PC, Konzol)
- Online (Bnet) és Offline
-Trading
-Game Party és Ladder
- Western Digital Black 500GB 3,5"-os hdd-k (
- AKCIÓ ÚJ Bontatlan Macbook Pro 14 M4 MAX 14 32GPU 36GB 1TB Magyar billentyűzet Azonnal átvehető Deák
- BONTATLAN Új Ipad 9th 10th 11 gen. Air 6 7 , Ipad Pro Mini 7 IPADEK Azonnal DEÁK Térnél Átvehető.
- BONTATLAN Új iPhone 17 PRO MAX 256-512GGB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Dell Precision 7740 Workstation 17,3", i9-9980HQ, 32GB, RTX3000 6GB
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3538
- Bomba ár! Fujitsu T936 Convertible: i5-6G I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W10 I Gari!
- Csere-Beszámítás! 27%ÁFÁ-s! Bambulab A1 Combo 3D FDM Nyomtató , ajándékokkal.
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3109
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i7 10700K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB ZALMAN S2 TG Chieftec 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest