Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Először is: megvan a game! :C

    Másodszor, elmondanám a történetét:
    Volt itt fenn PH-n hírdetve egy, gondoltam megveszem. Ennek kapcsán beugrottam ide a topic-ba. Olvasok, olvasok, nézem, hogy a TESCO-ba 2990.- Na több se kellett, irány a TESCO. Bemegyek, 1 db figyel a polcon, elötte az 11.990-es cimke. :O
    Ha már itt vagyok, leveszem, megnézem a borítót, megfordítom, 2990.- van ráírva. :Y

    Irány az árleolvasó: Dead Space PC - 11.990.-

    Irány a vevőszolgálat: mondom a néninek, hogy valami nem stimm, mert, ha jól tudom ez itt 2990.-, és ez is van ráírva, de az árleolvasó 11.990-et mutat. Várjak, megnézi. Pedig ez 11.990.-. Én meg úgy tudom, hogy annyiért megvehetem, ami rá van írva. Jó, várjak, hívja a PC-s kollegát. Jön az fickó, mondjuk, hogy mi van. Mondja, hogy igen, történt egy kis baki, ugyanis a TESCO-nak esze ágában nem volt beakciózni, de elírták az újságot, így ennyiért kellett adniuk. Viszont az akció 6-án lejárt. És különben is, a műanyag "dobozra" van ráragasztva, és az nem jelent semmit. Mondom semmi gond, de rá van írva, és elvinném ennyiért. Nem tudja odadni, mert ez mostmár ennyibe kerül, de nézzük meg mennyiért van kint. Odavitt egy polchoz, ott volt egy tucat (ezt elötte nem is láttam) mindegyikről le volt kapargatva a cimke, viszont nem volt kint ár. Mondom semmi gond. Nincs kint ár, ;] egyiken sincs ár, ezen viszont van, úgyhogy elviszem ennyiért...értsem meg, hogy nem tudja odadni. Mondtam, hogy akkor telefonáljon a főnökének, mert csak 9.000 Ft-ról van szó.

    Elindúltunk vissza a vevőszolgálatra, és mit ad isten, a góré épp ott beszélget. A kolléga elmondta neki mi a szitu. Megkérdezte, hogy mennyibe kerül most? Mondják, hogy 11.990.- És 2990.-re volt akciózva? (Csodálkozás). Mondta neki a fickó, hogy igen, de csak 6-áig. Jó, de mennyi van ráírva? Mondja a fickó, hogy 2.990. Akkor természetesen elviheti az úr 2.990-ért.

    Köszönöm, viszlát! :C

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák