Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bugylee

    tag

    válasz Chalez #259 üzenetére

    Ja, köszi, épp álltak a szerverek és időm volt :K

    CrusherW: ez a cikk lényegében arról szól, hogy az agyatlanok egyből Cherno és Elektro felé veszik az irányt, szinte az összes videóban ez van. Számomra nem meglepő módon mind angol anyanyelvű, értelmi szint nulla. Most van nála egy fejsze meg egy hátizsák de hagyja, h 10 percen át szopassák és megalázzák. Akkor lőjenek le, 10 perc alatt felgearelem magam alappal, még 10 perc múlva megvan az első lőfegyverem. De legyen fél óra. Kis szerencsével kezdés után 1 órával már lőteret kempelhetsz ha akarsz, nem muszáj alsógatyára vetkőzve romlott banánt enni mert más így akarja.

    Bejártam az egész térképet többször is, emberrel szinte nem találkozni sehol a belső részeken. Ajtók zárva, zombik még ácsorognak, de a déli tengerparton lehet készíteni ilyen videót rengeteget mert a tökkelütötteknek addig van a játék és nem tovább. A Balotától ÉNY-ra levő bázison van 4 barakk, 1 kórház és egy iroda. Emberrel még nem találkoztam ott pedig már kempeltem nem is egyszer és csak10-15 perc Balotától. Persze lootolja más is, de mind szerver-hopper.

Új hozzászólás Aktív témák