- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy Z Flip5 - ami kint, az van bent
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Poco X3 Pro - hardverfrissítés
- Fotók, videók mobillal
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- A sógorokhoz érkezik a kompakt Vivo X200 FE
-
Mobilarena
A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna.
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Genius007
őstag
-
Genius007
őstag
Na meg van!
Itt regisztrálj aztán bejelentkezel, kiválasztod, hogy mi a gondod - bajod, és leírod nekik, aztán Ők válaszolnak oda! (De azért a mail-jeidet is nézd, mert lehet oda is írnak neked, ha valami gond van)
-
Genius007
őstag
Barátom, erre mondják azt, hogy szívás ...
Egyszer nekem is letiltották az accountomat!Olvasd >>> Genius007 és letiltott STEAM accountja
Magyarán annyit tudsz tenni, hogy írsz a STEAM Supportra, hogy mi a gond, aztán adnak választ, hogy miért tiltották le!
Nekem azért tiltották le, mert neten találtam pár CD KEY-t (CS1.6, stb) amit kipróbáltam, "hátha működik" alapon!
Aztán ez nem tetszett a STEAM-nek, elküldtem a vásárlásról szóló mailt, hogy én vettem az accountot, meg hogy enyém, meg minden, aztán kb. 4-5napon belül meg is csinálták!Te nem csináltál valami hasonló turpiságot?
Új hozzászólás Aktív témák
Archívum 1: [link]
- OpenWRT topic
- ARC Raiders - Új előzetesen a hamarosan induló tech teszt
- Medence topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Háztartási gépek
- Acer notebook topic
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Milyen videókártyát?
- További aktív témák...
- Olcsó Laptop! Dell Latitude 7280. I5 7300U / 8GB DDR4 / 256GB SSD
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H610M I5 12400F 32GB DDR5 512GB SSD X 4060 8GB SPIRIT OF GAMER CLONE 3 Chieftec600W
- Olcsó laptop! Lenovo Ideapad R3 3250U / 8GB RAM / 128Gb SSD!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R 5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Corsair 650W
- Beszámítás! HP Z2 G4 Tower Workstation számítógép garanciával, hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest