Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 19ati93

    senior tag

    válasz Csoeri79 #101 üzenetére

    Második szezonban vagyok én is, eddig asszem 3 versenyen volt eső. Abból is kettőn felszáradt a vége felé a pálya. Egy volt az ami végig totál esős futam volt, többi mind száraz.

    Néha néha eseget időmérőkön vagy edzéseken, de amúgy semmi extrém. Ritkának mondanám.
    SC-t én se láttam még careerbe sose, VSC-t is nagyon elvétve. Ez egy bug vagy mi mert mások is pananszkodnak + más gamemodeokban nálam tökéletesen müködik és van SC/VSC. Legyen az Online játék, offline championship mode vagy quick race.

    Nekem a fő problémám hogy hiába upgradelem a McLarenemet állandóan az AI is fejleszti az ő autóját, de mintha gyorsabban tenné azt, szóval most így a második szezonban még a random TOP 5-re sincs sok esélyem. :D
    Első szezonban sikerült összeszedni 1 győzelmet meg 2-3 dobogót. És 3 vagy 4 pole-t ami meglepett, viszont az a baj hogy néha időmérőn tök lassú az AI.

    Második szezonban egy db 5. hely ami a legjobbam egyenlőre. Kicsit szenvedős, utolsó 3-ban van az autó is performance chart szerint.

Új hozzászólás Aktív témák