Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeorsdfd

    senior tag

    válasz joynor1970 #5220 üzenetére

    "egyértelműen csaltak"...akkor valamit mégis tudsz; szóval honnan tudod, hogy csaltak?

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz joynor1970 #5222 üzenetére

    Tablet; sok ember ;]

    "kettes szintű klán" aha... Itt egy videó róluk.

    Ha ilyen magas szinten játszol, kérdezd meg egy klántársad...

    Egy korábbi írásomból: "Autotouch/script: régen minden "profi" ezzel tolta. Nincsen sok köze a cochoz, legalábbis nem ahhoz van kifejlesztve. Valószínűleg sok ilyen szotfver van, minden platformra. A lényege: megjegyzi a tappintásokat (hely, idő), majd szerkeszteni lehet őket. Ms-re pontosan. Így 1/3 mp alatt egy full barch sereget le tud tenni cwn. Ma már szinte csak xpfarmhoz használják, ugyanis egy goblinpályán aqval lehet 5 xpt szerezni egy városháza lerombolásáért - akárhányszor -. Cwn az SP javított a troopok "randomabb mozgásán", ezért sokkal biztosabb saját kezűleg támadni, így bármikor reagálni lehet, ha az aq rossz falat kezd el lőni. (Mire gondolok: tablet azonnali földhöz vágása :DD )" Ezt még kb 15 évesen fogalmaztam...

    Valszeg már leírtam itt a kiegészítéseket, de azt nem tudom megkeresni, szóval: ezt többnyire a hiromacro nevű rootot igénylő eszközzel és privát szerverrel gyakorolják. A privszeró azért kell, hogy sandbox attackot tolhassanak. Amennyire tudom ez élesben most is lehetetlen és teljes öngyilkosság megpróbálni [bann]. A hiromacro egy csodás eszköz, pláne, ha értesz hozzá. Felveszik a támadást, majd az egységek lerakása közti időt a szükséges helyen törlik a scriptből. "A gép" pedig lazán lerakja őket azonnal, egymás után. Bálint is így csinálta. Volt egy sajátos támadási módszere, amivel egyszerre 8-8 (16) ballont rakott le. Ehhez persze ügyesnek is kell lenni, nem elég csak a scriptet csinosítgatni. Meg nagyon macerás is... [ne próbálj csalni; ha mégis, akkor saját felelősségre. szóltam előre.]

    Egyébként bármit is csináltak, nem biztos, hogy csaltak. 4*365*2 óra gyakorlás után nagy eséllyel neked is egész jól menne. Bár amit a videón látsz, az, hogy is mondjam, túl szép ahhoz, hogy igaz legyen :))

    PS.: köszi ezt a kérdést, már nagyon-nagyon-nagyon régóta nem néztem "high level" coc gameplayt.

    Kérdés?

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz joynor1970 #5224 üzenetére

    Nem igazán tudják szűrni. Az xmod elég speckó volt, de ilyen scriptelős vacakból sok van, és gyakorlatilag semmilyen szinten nem nyúl bele a játékba, olyan, mintha egy profi tappolná a tabletet.

    Némi frissítés: állítólag most valami nagyon bonyolult eljárással mégis van sandbox attack, csak 2 eszköz kell hozzá. A trükk az, hogy az egyik eszköz "tiszta" és a karakter is azon van, így azt nem fogják lebannolni. A másikkal meg gondolom valahogy kiszedik a csapdák helyét, valami nagyon őrült módszerrel. Valahonnan :DDD

    Már rég nem vagyok képben [annyira :DDD ], de a lényeg, hogy ha valakik nagyon akarnak, még most is tudnak csalni.

    [ Szerkesztve ]

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák