Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ripper17

    tag

    válasz Cyber_Bird #16303 üzenetére

    azért pusholja, mert az van nekik raktáron vagy rövid lead timeal. ezt a tényezőt a COVID óta mindig a #1 helyen kell kezelni, bármit is ajánl egy sales :)


    én dolgoztam tűzfalukkal: nem nyúltam magamhoz tőle.
    a switcheik ugyanez, egy állami cégben, állami projektbe se tudtuk betolni a Huawei/HPE-Aruba/Ruckus-Brocade/Cisco mellé, pedig a Ruckus-Brocade aztán tényleg a valaha volt legrosszabban integrálható cucc, amit láttam. hazai támogatása elenyésző, az elvileg kiemelt partnerüktől 3 rendszermérnök 1.5 hét alatt nem bírt összerakni egy alap router-on-a-stick LAN + WLAN (egy tunnelezett és egy bridgelt SSIDval) konfigot a fortinet eszközeiből, nem hogy amit kértünk (pl. dot1x támogatás)

    egy partnerünk most a külföldi hálózatba integrál majd Fortinet SD-WANt, kíváncsi vagyok, az mennyire lesz sikerprojekt...

    ha már alternatíva és nem keleti termék, akkor HPE-Aruba (bár én nem szeretem, hogy csak egy RO és egy RW local user lehet benne, de lehet ez azóta már fejlődött), vagy a Juniper, az eléggé jó. ha a keleti is jó, akkor a Huawei, a switching termékeikkel kifejezetten szerettem dolgozni, a szoftver minőségében is messze verte a Ciscot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák