Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shrike7973

    senior tag

    válasz blattida #3684 üzenetére

    Igen észrevettem, hogy a CIS több mindent kérdez, de ezzel nekem nincs bajom. Félre ne értsetek, nem vagyok lusta. Csak fél évente, vagy évente tartok egy ilyen pucolást, amikor átellenőrzöm, hogy amilyen programokatg használok, milyen konkurencia van, miből lehet esetleg jobb. Így most rengeteg új program fut a gépen, pl. Perfect Disk 11, vagy PowerDVD10, stb. Eddig Avira antivir volt a gépemen, és úgy gondoltam elég. De most úgy éreztem ezt ki kell bőviteni, zone alarm mellérakása lassította a rendszert, ezért gondoltam IS rendszer beszerzését. Szerintem meg fogom akkor tanulni kezelni ezt a CIS rendszert, mint említettétek több hozzáértés szükséges, hát vágok elébe. Programtervező informatikus egyetemi szakomra tekintettel remélem nem fog gondot okozni. Bár szerintem nálam jól működött a rendszer, előző kommentekben olvastam hogy valakinél a sandbox nem engedte működni a logitech setpoint-ot, hát nálam működik. Tetszik még az is, hogy bármikor egyszerűen kikapcsolhatom, gyorsan kilép. Így ha játszani akarok, wifit lenyomom meg az IS-t is, és akkor nem kell aggódjak lassulás meg sandbox miatt. Egyszer próbáltam indítani CIS mellett GTA4-et, kellett pár ujraindítás, hogy minden exe-t engedélyezhessek, és ne legyen sandboxban, mert egyszer úgy indult a játék, hogy az emberek arc textúrái nem töltődtek ne, csak egy fogsor, nyelv és szemgolyó lebegett a levegőben mindenkinél, hát nem egy szép látvány.. De végülis működött.. remélem elégedett leszek ezzel az IS-el.

Új hozzászólás Aktív témák