- Milyen okostelefont vegyek?
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
Aktív témák
-
kabelmania27
félisten
Nézd meg légy szíves hogy melyik kimenetre mi van kötve mert korábban többször is előfordult hogy nem az in-re volt köve a bejövő kábel. Ha erős a bejövő jel nem lesz gond -8dB tapban, akkor lesz gond ha leesik a bejövő jelerősség. Tévén vagy boxon nézed a digitális adásokat?
-
kabelmania27
félisten
Köszi hogy megnézted. Ennek az osztónak tap ága 8dB csillapít out pedig 1dB-t, ha jól látom tap megy a tévébe és out megy a modembe (ha úgy van bekötve ahogy gondolom akkor jól van bekötve mert tapba csak analóg tévét lehet kötni ennél az osztónál), modem 4dB (1+3dB csillapító) csillapítással kapja a jelet, tévé 8dB-vel de az analóg adások erősebben jönnek mint a modem letöltési frekik, kettes splittert (3,5-4dB csillapítás) is használhattak volna, rendben van a bejövő jelerősség, azért van nálad csillapító az, hogy 10alatt legyen a vételi. Ha tévéadásokkal gond van (szemcsés kép) az osztó kettes splitterre (nem fontos ezt venni sárga színűn kívül bármelyik jó pl ez) cseréjével kb4,5dB-vel erősebb adsz a tévének, modem kb ugyan annyit fog kapni mint a mostani osztóval és csillapítóval.
-
-
Szia!
Aktív témák
Hirdetés
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Hobby elektronika
- Autós topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- A Galaxy Z Fold7, minden színben és oldalról
- Opel topik
- További aktív témák...
- Új MSI KATANA 17 Gamer Tervező Laptop 17,3" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- Apple Iphone 13 128gb csillagfény színű OLCSÓN . Csere/beszámítás
- OnePlus Pad 2 + OnePlus Pad 2 billentyűzet + Extrák
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F +RTX 4060/5060/4070/5070 +Új 16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- HP EliteBook 855 G8, 15,6" FHD, Ryzen5 PRO 5650U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11, ( olvasd végig )
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged