Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Redmi Note 15 Pro+ - több plusz, mint mínusz
- Friss információk és képek a OnePlus új órájáról
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Google Pixel 10a – évismétlés
- Google Pixel topik
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Brutális akkumulátort kaphat a Honor X80 GT
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Nintendo DS-sel pózol egy OnePlus
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lortech
addikt
válasz
Fire/SOUL/CD
#767
üzenetére
Mégis mi mást váhatnál azoktól, akiknek segítesz megírni programokat helyettük - hogy később mondjuk egy az egyben bevigyék a te megoldásodat, miközben ők nem érték el azt a szintet, hogy megírjanak maguktól ilyet -, minthogy lelkendezzenek, hogy milyen jó arc vagy te és milyen jó, amit csinálsz.
Engem nem zavar, azt csinálsz, amit akarsz, de hogy helyesen teszed-e, hogy kérdés nélkül full megoldásokat prezentálsz, azt erősen kétlem. A szakmai témától kb. oda jutott a topik, hogy jönnek a nullhsz-es tagok feladatleírással, te meg beírod nekik a megoldást. Ettől még a büdös életben nem fog tudni magától egy programot megírni véleményem szerint, de te lehet, hogy hozzásegíted ahhoz, hogy egy tárgyon átvergődjön valahogyan, amiről lövése nem sok, de majd verheti a mellét az info diplomájára.szerintem is többet ér megírni egy progit, mintha nem válaszolna rá esetleg senki
Ezzel kb. egyet tudok érteni, viszont nem hiszem, hogy ez volna a normális út. Eleve a kérdezőt eléggé pofátlannak tartom, aki bedob egy feladatleírást, hozzá se tud kezdeni, nincs kérdése, csak valami megoldást vár. A cél nem az kéne legyen, hogy a te megoldásoddal átjuttatod őket, hanem hogy eljussanak olyan szintre, amivel meg tudnak felelni a tárgyi követelményeknek, maguktól is képesek megírni, amit kell. Ehhez pedig részükről sok kitartás, szorgalom és tanulás kell, és el kell jutniuk legalább arra a szintre, hogy kérdezni tudjanak. De mint mondtam, azt csinálsz, amit jónak látsz, ez az én véleményem.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- BestBuy topik
- Mozilla Thunderbird
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Nintendo Switch 2
- Milyen okostelefont vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Redmi Note 15 Pro+ - több plusz, mint mínusz
- Friss információk és képek a OnePlus új órájáról
- További aktív témák...
- PlayStation 5 Slim 1TB, makulátlan állapotban, 6 hó gyári garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z790 i7 14700KF 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 16GB LIAN LI LANCOOL 207 850W
- BESZÁMÍTÁS! Asus B650M R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5060Ti 16GB Lian Li Vector V100R RGB TG 650W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R7 8700F 64GB DDR5 1TB SSD RX 7800 XT 16GB LianLi VectorV100R RGB TG 750W
- PC Játékok
- iKing.hu Apple iPhone 14 Pro 128GB használt Silver 100% akku 6 hónap garancia
- Panasonic Toughbook CF-XZ6-1,12",QHD,2 az 1-ben, i5-7300U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- HP ProBook 650 G5 - i5 8265U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3920
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

