- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Nothing Phone (2) - több, mint elsőre látszik
- Táncolni még nem tud, de stabilan áll az Android 17 a lábán
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Milyen okostelefont vegyek?
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Igazi csúcskészülék lett a Poco F7 Ultra
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- MIUI / HyperOS topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
szabod
senior tag
Hát van a Mad Maxxi's Underdrome Riot. Ennek a lényege, hogy arénákban kell harcolnod. % kör van és a körökön belül 5 hullámban jönnek az ellenségek. Az 5. hullámban mindig egy főellenség jön, akit te már az alapjátékban kinyírtál. Annyira nem nagyszám.
The Zombie Island of Dr. Ned: ez már egy egész pofás kis DLC. Mint ahogy a címe is mutatja, zombikat kell benne ölnöd. tartalmaz új ellenségeket a zombikon kívül is. A narráció elég beteg, én sokat röhögtem rajta.
The Secret Armory of General Knoxx: a DLC-k közül ez a legjobb. Ez továbbviszi az alapjáték történetét (a másik kettőnek semmi köze nincs hozzá). Új fegyverek, új ellenségek, új járművek. A maximális elérhető szint lv50-ről lv61-re növekedett.
Szóval döntsd el Te magad, hogy melyiket szeretnéd. Nekem személy szerint a Mad Moxxi-s kivételével a másik 2 bejött. Az sem lenne olyan rossz, csak semmi újat nem hoz, és hosszú távon sem nyújt kikapcsolódást.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen pendrive-ot vegyek?
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Borderlands 4
- PlayStation 5
- Kerékpárosok, bringások ide!
- OLED monitor topic
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- A Föld teraformálásával építene galaktikus birodalmat Elon Musk
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

