Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz BeZol #32781 üzenetére

    Hidd el, én nem csinálom ezt. Hülyék mindig voltak és lesznek is, új autóval is. Főleg azzal, mert azt hiszi, hogy elöl hajt, ABS, DSC, ESP, stb.. akkor mindenből megmenti az őrangyal. Hát nem.. Mindegy, értem amit mondassz és igazad van, jogos, de ebben az a szép, hogy ettől amit én mondtam sem lesz érvénytelen. Nem zárja ki a kettő egymást :R

    BMW001 van ahol és van akinek tudnak segíteni az új rendszerek, de pont rossz embernek mondod, szakmabeli vagyok, ilyen geciket programoz itt körülöttem mindenki (abs, esp, airbag stb..). Ha van legyen, de ne kelljen használni, lehessen kikapcsolni. Ha nincs akkor tudom, hogy úgy kell számítani, hogy nincs. Idióták ellen semmi nem véd. Ezek a rendszerek a saját hibádat tudják korrigálni, nem másét. A saját hibádat pedig te is tudod, ha ésszel élsz és gyakorolsz. Az elektromos gennyek meg őszintén remélem nem ölik meg az igazi autókat :O

  • majnkopf

    tag

    válasz BeZol #32781 üzenetére

    Az élménykocsikázás miért jelenti mindenkinek azt, hogy kilinccsel előre 60as táblánál 140nel?? :F
    Múltkor kanyarban vizes úton balra kanyarodva a gázt kicsit korán nyomva a 3as után a 46ommal megcsúsztam és azt vettem észre, hogy nem az előttem lévő kocsi segge van előttem hanem a padka. Kintről meg lehet úgy tűnt, hogy "na a hülye BMW-s már vereti a kanyarban, mert csúszik az út" aztán közben meg annyi volt az egész, hogy tényleg teljesen véletlenül hamarabb léptem a gázra, mint kellett volna, ráadásul az út közepét kijárták és ott picit mentesült a jobb hátsó kerék ami leérkezés után mikor ráharapott az útra ki is baszott egyből.. meglett a manőver simán aztán sávváltás meg törés nélkül is, jó DSC is segített nyilván, de attól, mert valaki keresztbe jön az úton BMW-vel még lehet véletlen is :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák