Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    őstag

    válasz carl18 #9787 üzenetére

    Köszönöm!
    De jó egyébként a JBL? Most lenne -elvileg- lehetőségem bolti ár alatt venni, garival (mondjuk kb mínusz áfa, de talán még olcsóbban). Viszont az 1 hangszóró visszatart (charge 4, flip 5... más meg gondolom csak nagyobb van nekik, az meg nekem már nem igazán játszik).
    Az Anker brutál, de tényleg (a charge 4 is a tesztben volt, köze nem volt hozzá :N )! Azóta sok tesztet néztem róla, nagyon komoly cucc! Lengyel raktárból még plusz költség sem lenne rá. Viszont a gari is kicsit körülményesebb (mondom ezt úgy, hogy a mostani telefonomat is spanyol raktárból vettem :DDD ).
    Nehéz lesz ez. De már hozzászoktam.
    Dockin-t én nem találtam már, kifutott? Illetve a 2kg már eléggé húzós. 4 éves fiam is hurcolászná.
    Denon envaya pocket?
    Kérhetek egy olyat hogy mondjuk 20-30e között 2-3 ajánlott típus rangsorolva, és ugyanez 30-40e és 40-50e között? Ami ugye jó lenne: minél hordozhatóbb, minél jobb IP tanúsítvány, itthoni gari előny, de egyáltalán nem feltétel. Tudom, hogy árban nagy a szórás, de remélem lesznek majd olyan dolgok, ami alapján ki tudom szűrni a nekem kellőt. Pl typeC, üzemidő, jobb IP stb.
    Nagyon nagyon köszönöm! :R

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák