- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Sony WF-1000XM6 – ez évi etalon?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
Nem ajánlom senkinek, hogy BTC-t (vagy USD-t) küldjön az OKCoin.com-ra.

Régóta volt már ott egy inaktív fiókom (most felidézve azt hiszem azért regisztráltam, hogy megnézhessek pár statisztikát, amit csak belépés után lehetett elérni). Nemrég pedig támadt egy kósza ötletem, hogy beküldök oda némi BTC-t (és esetleg használom majd a BTC Futures játékukat, ha beindul most az élet a BTC piacon), de meggondoltam magam és megpróbáltam továbbküldeni az összeset egy másik váltóra. Erre ők megjelölték ezt a kérést "gyanúsnak" és már második napja kínlódok, hogy továbblépjen az ügy.
Ez nekem BTC-nél szokatlan és fura, hogy külön "admin jelszó" (ami eltér a belépési jelszótól) és SMS kódos megerősítés (60 másodpercig érvényes számsor) megadása nem volt elég pár BTC átutalásához.
Azt kérték, hogy küldjem el email-ben a személyazonosító számom. Hezitálva megtettem (persze ellenőriztem, hogy az ő címükre küldöm, nem csak válaszoltam a levélre...), erre válaszoltak, hogy ami náluk szerepel a rendszerben, az nem is számokkal, hanem betűkkel kezdődik.
Évekkel ezelőtt regisztráltam és nem használtam, így őszintén nem tudom, hogy esetleg kamu számot kellett-e megadnom, mert pl. egyébként be sem engedtek. De azt most is látom az adatlapomon belépve, hogy a nevem és a lakcímem teljesen valós adatok, szóval nem tudom miért írtam volna be mindent, de kamuztam be egy személyigazolvány számot, ami nem is hasonlít az enyémre és nem írtam fel magamnak sehová...Ekkor küldtem nekik egy fényképet a személyigazolványomról, de ragaszkodnak hozzá, hogy a regisztrációhoz használt email címemről küldjem ezt el. Na igen, ez önmagában még talán jogos kérés is lenne (bár ha megkapom a leveleiket, akkor úgyis hozzáférek valamilyen formában a regisztrált fiókhoz) csak közben szarrá ment az az email szolgáltató, és a leveleket még megkapom, de küldeni már nem tudok onnan.

Jó, mi?

Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Gitáros topic
- Érdemes elővenni a Diablo II-t: érdekes újdonságot kap a játék
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Tőzsde és gazdaság
- SSD kibeszélő
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Gaming notebook topik
- További aktív témák...
- ELADÓ: 8GB SKHynix 2400MHz DDR4 SODIMM (laptop) memória (+gari/számlás)
- GAINWARD PYTHON III RTX 5070 12GB GDDR7! 3 VENTIS! GARANCIA/SZÁMLA (a Te nevedre kiállítva)!
- 15.gen! Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (Te nevedre kiállítva)!
- MSI GF63 Thin 9SCX
- R2-d2 c3po STAR WARS (80cm x 100 cm) olajefstmény
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R5 7600 32GB DDR5 512GB SSD RX 9070 XT 16GB Zalman Z10 Plus Seasonic 750W
- Ingyen elvihető hibás/törött TV/monitor
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760M i7 12700 16GB DDR5 512GB SSD RTX 3080 10GB Lian LI LANCOOL 207 GIGABYTE 750W
- Samsung Galaxy A33 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Lenovo Thinkpad X1 Yoga 6th Gen. i7 11th, 32GB RAM 27% ÁFÁS (0328)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest






