Hirdetés
- MIUI / HyperOS topik
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Amazfit Helio Strap – képernyőmentesen
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
asturel
őstag
Ez is redony (rojaflex csomotor), de meg a taviranyitot se tudtam szetszedni (anelkul, hogy szetbarmolnam), analog inputtal is probalkoztam, de csak ilyen wtf (elso meresben nem nyomkodtam semmit, masodikban igen) ertekeket kapok. Itt a sketch, ha esetleg kell. A vegen az lesz, hogy veszek egy taviranyitot (ha tudok) es inkabb raforrasztom az arduinot.
-
asturel
őstag
Van egy 433.92 mhz bi-direct taviranyitom, ezt szeretnem lesniffelni (majd kivaltani), vettem is egy wemos d1-et meg egy 433mhz rf trans+receivert, rc-switch+protocolanalyzer viszont egyaltalan nem erzekeli a taviranyito jelet (de a szomszedoktol vagy legalabb 6 kulonbozo protokolt kitalalt 5 perc alatt). RFControl libbel is probaltam, de azzal sem jutottam elorebb. Mit rontok el?
Új hozzászólás Aktív témák
- Keresünk dokkolókat
- iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3430, 91% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3205
- LG UltraFine 4K és Smart Monitorok: BLACK NOVEMBER -30%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
ekkold

