Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    Hellóka!
    Régi C64. NES, SNES, meg hasonló kontrollereket akarok okosítani, hogy lehessen tolni velük PCn emulátorral. Uno-m van, ami meg nem tud USB HID-ként működni, mint nemrég kiderítettem... De van egy megoldás rá, valami FW-t kell frissíteni, és már jó is. Viszont, ahhoz hogy kódot tudjunk rá felölteni, ahhoz megint vissza kell rakni az alap cuccot, aztán megint FW-t átírni... Ez ugye próbálkozós tanulgatós időszakban elég macerás lenne, meg nem is akarom nagyon hamar kinyírni a procit.
    Még nem ástam el magam mélyebben a témában, szóval lehet nem is pontosan így van a dolog, ahogyan írtam, de eddig ezt sikerült leszűrnöm. Még guglizgatok, de azért gondoltam megkérdezem, hogy valaki csinált-e már hasonlót. Kíváncsi lennék mi a legnormálisabb, legegyszerűbb megoldás. Azon kívül, hogy vegyek 800ft-ért egy csínai Micro-t :P Persze ezt fogom majd tenni, de majd csak jövőre fogok tudni rendelni, és mire megjön, hát az sok idő. Addig is próbálkoznék a dologgal.

    Szóval valaki találkozott már ilyesmivel, csinált már hasonlót? (Dióhéjban annyit akarok amúgy csinálni, hogy bizonyos gombnyomásokra küldje el az adatot a PC-nek, mintha a billentyűzeten nyomtam volna gombokat)

Új hozzászólás Aktív témák